Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi boxerből megéri márkásat...

Férfi boxerből megéri márkásat vásárolni (pl. Levi's, Calvin Klein stb.) ?

Figyelt kérdés
Tudnak bármivel többet, mint a kínais alsók? Nekem szinte minden darabom onnan van, a pár száz forintos kategóriából, kb. 5-6-7 évet szoktak bírni szakadás, foszlás nélkül, ezt az időtartamot normálisnak gondolom. Ha márkás üzletben vásárolok, azok jobban bírják a strapát?
2022. febr. 1. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Persze, a márkás boxerek álmodban megnagyobbítják a péniszedet, pár hét után már látható különbség lesz.

Amúgy meg amennyivel drágábbak, annyival azért nem jobbak. Nyilván van közte különbség, de nekem bőven megfelel a 2-3 ezer forintos boxer is.

2022. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

A férjemet soha nem a márka érdekelte, hanem az, hogy kényelmes legyen neki az, amit magára vesz alsóneműként.

Általános tapasztalat a strapabírással kapcsolatban, hogy lényegtelen, hogy márkásat vagy kínai no name ruhát veszel, ugyanaddig bírják a legtöbb esetben.

2022. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdemes a márkát nézni. Legyen jó az anyaga meg legyen kényelmes. Nekem pl az is szempont hogy legyen easy access.
2022. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges 5-6 ezret kidobni darabjáért meg 15 ezret egy 3db os csomagért mert annyit nem ér. Egy Reserved vagy még a lidl boxerei is tudnak annyit jó anyagúak és kényelmesek. Kínaiban meg nem vásárolok semmit mert nem éri meg.
2022. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van 1-2 db márkás is, de javarészt a Tezenis-ben szoktam venni, kb. 3.000 Ft / db. Nagyon kényelmesek, határozottan jobbak a kínais szintnél. A márkásak viszont nem jobbak annyival a Tezenis-es alsóknál, hogy megérje 2-3x annyit adni értük.
2022. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a lényeg, hogy kényelmes legyen és jó minőségű legyen az anyaga. A márka teljesen hidegen hagy. A kb 1000Ft-osakat is felváltva évekig tudom hibátlanul hordani.
2022. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jó hogy férfi az a boxer, ezt így írni olyan mintha nő betétet nőinek hívnák.
2022. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!