Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Néhány nő miért nem az alkatàn...

Néhány nő miért nem az alkatànak megfelelő ruhát hord?

Figyelt kérdés
Hatalmas fenekű lányok vesznek fel mini tangàkat vagy olyan melltartót, ami majdnem szétreped rajtuk.
aug. 26. 06:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak a tanga szabása mini.Ezerféle tanga van.
aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Egyedül a 9-es pedzegeti a helyes választ.

Hogy elmondhassa a nő, hogy ő belefér abba is, tehát nem kövér, de legalábbis nem annyira :)

Kapcsolódó irodalom a női ruhák méretezésének változásáról az évtizedek folyamán és a női hiúságról:

[link]

[link]

aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mi a gond ezzel? Miért kell szabály legyen, hogy csak aki vékony, az vehet fel szűk ruhát, aki nagyobb darab, az pedig csak bő cuccokban járhat??
aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

13.

Az, hogy olyan szűk ruhát már ne vegyen fel, amiből kilóg a nő ott is, ahol a ruha készítője szerint sem kéne. Meg szerintünk sem..

aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értem, hogy aki dagi, az miért nem látja magát annak és miért nem annak megfelelő méretet és stílust hord...

Hasonló kérdést egyébként én is tettem már itt fel. Nem túl kedvesen a fejemhez vágták, hogy mert az illető abban érzi jól magát és különben is semmi közöm hozzá, ne nézzek oda, stb...

aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Metionin ***** válasza:
100%
13. A ruha szabása ugyanaz M és XL méretben is, nem az a gond, hogy a ruha maga szűk fazon, hanem hogy 2 számmal kisebbe préseli magát. Én se veszem fel a gyerek 135 méretet pedig sovány vagyok, de nem jó rám. Vagy a B-s melltartót, 2 számmal kisebb/nagyobb cipőt, mert az sem jó rám.
aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert régen vékonyak voltak és nem akarják elfogadni a valóságot.

Anyám is ilyen. Viszonylag hirtelen hízott el. 85b melltartót hord, de egyszer megtippeltem a méretét és vettem neki ajándékba, jó is lett..95e kicsit se nagy különbség.

Ruhába is xl, xxl lenne a mérete de belepréseli magát m-l ruhákba. L mérettől nagyobbat nem vesz.

aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!