Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Néhány nő miért nem az alkatàn...

Néhány nő miért nem az alkatànak megfelelő ruhát hord?

Figyelt kérdés
Hatalmas fenekű lányok vesznek fel mini tangàkat vagy olyan melltartót, ami majdnem szétreped rajtuk.
aug. 26. 06:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés, ezen én is sokat gondolkodtam már. Talán úgy vannak vele, hogy azt vesznek fel, amit akarnak, amiben jól érzik magukat. Az már mellékes, hogy nem az alkatuknak megfelelő, és nem ugyanúgy áll rajtuk, mint vékonyabb társaikon.

A magyar lakosság nagy része elhízott és túlsúlyos.

aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Mert a nagy melltartót alig lehet kapni, és a boltosok direkt rossz méretet akarnak rádsózni, hogy vegyél valamit, akkor is, ha nem tartják a méretedet.


Ennek eredménye az, hogy a kosár kicsi, a mell kiesik belőle, a hátpánt túl nagy úgyhogy nem tart, de a boltosnak ott a kasszában a lóvé.

aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A tangával nem tudom mi a baj.Melltartót meg keveden hordanak megfelelő méretűt,kilóktól függetlenül.
aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
2-es: melltartót értelmes nö nem a boltosol kér, hanem, felpróbálja elöször.
aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nagobb fenekem van és mindig tangát hordok... miért ne tegyyem meg?...
aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

4, ha a boltban nem lehet kapni, (Márpedig D josár felett csak speciális boltok tartanak) akkor nincs mit felpróbálni.


De mondom, attól, hogy nem lehet plus size cuccokat kapni, ezek az emberek nem szûnnek meg létezni

aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
6: A mai világban mindent lehet kapni. Neten ezer féle ruha, fehérnemű van nagy méretekben is. De boltban is van, valóban nem mindegyikben, de van.
aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem lehetne nagy fenékkel tangás felvenni? :) egyik barátnőmnek nagy kerek feneke van és tök csinosan áll neki a tanga.
aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
76%
Gondolom fontosabb nekik a tudat, hogy 1 mérettel kisebb ruha van rajtuk, mint a kényelem. Anno koliban is sok lányt ismertem, aki inkább beleszorította magát a kisebb ruhába, pedig csak még kövérebbnek tűnt úgy, mintha megvette volna a saját méretében. Én csak azt nem értem, hogy bírják ki egész nap, hogy nyom, szorít, dörzsöl, bevág. A ruha kinézete vagy hogy nem illik a viselőhöz, egy dolog, magánügy. De a rossz méret az fizikailag is kellemetlen, az nekem fura.
aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem az a baj, hogy tanga, hanem mini tangát írt a kérdező. Minek kell 2 számmal kisebbet felvenni?
aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!