Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a férfi leggingsről?

Vélemények a férfi leggingsről?

Figyelt kérdés

Tud attraktív lenni hétköznapi viselet gyanánt egy sportoláshoz gyártott leggings egy férfin?


(Igen tudom, hogy nagyon tapad és feszül, sőt esetenként kiemeli a popsin kívül a csomagot is.)


Női és férfi vélemények egyaránt érdekelnének.



aug. 22. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként kb 5 éve hordok leggingset, egy szuper kényelmes nadrág. De természetesen itthon hordom, mert tudom ez a sok elmaradott nép nem jó szemmel nézi. Ha el megyek bringázni akkor is csak ebben szoktam, viszont olyankor csak fényes elasztikus leggingset veszem fel. És természetesen nem foglalkozom senkivel sem!!!
aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

#11 én is szeretem a fényes leggingseket, szoktam is nyilvános helyen felvenni, ezüst,fekete, barna színben és abszolút nem néznek meg jobban.

Szóval bátran hordd amiben jól érzed magad.

Akinek ez nem tetszik, rossz 'összképnek'tartja,hát az az ő baja 😉

aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam hordani, hosszabb felsővel, de nem futáshoz valót, hanem utcait. Ráadásul nőit, ami nem feltűnő, inkább uniszexnek tűnik. Nem fétisbő, vagy crossdresser hajlamból. De ebben a melegben kizárt!
aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Poppy_99 ***** válasza:
86%
A barátom is női leggingszeket hord, persze normális keretek között. Max télen megy ki benne hosszú kabáttal, de akkor is csak a szemetet levinni vagy a közeli boltba, esetleg a kis esti romi sétánkra. Itthon viszont mindig abban van. Nemcsak elfogadom, de támogatom is. Otthonra nyújtózkodni bárkinek tökéletes viselet a cicanadrág.
aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
unalmas már, hogy napi szinten megkérdezed a leggins, bicikilisnadrág hétköznapi viseletet...
szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!