Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan férfi ma Magyarorszá...

Van olyan férfi ma Magyarországon akinek nem Nike cipő van a lábán? Pumát felvenni ma már szegyennek számít?

Figyelt kérdés
Tegnap direkt figyeltem a városban, 10 férfiból 9nek Nike cipő volt a lábán... A mai világban komolyan aki nem Niket hord, annak el kell süllyedni szégyenében? Most vettem egy Puma cipőt jó áron, de visszaviszem, lassan ott tartok.

aug. 10. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te h..ülye vagy, szó szerint. Apádnak, meg nagyapádnak is csak Nike cipője van?
aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősömnek sincs Nike cipője, inkább kamaszokon látom. Megnéztem neked , a férjemnek se nike se puma cipője nincsen. :D
aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy marha vagy kérdező.
aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem volt se Nike, se Puma cipő a lábamon. Sportcipőkből Tiszát, Vansot, Converset hordok. Megy egyéb márkátlan bőr cipőket. Nekem teljesen megfelel.
aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♂️🤦🏻‍♀️🤦🏼🤦🏽‍♂️🤦🏾‍♀️🤦🏿

Nekem eddig életemben 3 db Nike cipőm volt az évek során (ha jól emlékszem, de úgy is lényegtelen), hát bocsánat érte, de más márkájú cipő is ugyanolyan jó, ha kell újat vennem, a minőségétől, kinézetétől, fazonjától függ, hogy megveszem e, na meg természetesen, hogy kényelmes e teljesen, nem nézem a márkát, hogy "akármilyen márkájú cipőt én nem veszek meg". A környezetemben persze, én is látok embereket akiken Nike cipő van, de egyáltalán nem túlnyomó többségben, én nagyon nem látok 10-ből 9 emberen...🥲 Attól, hogy még a Nike igen, egy ismert, kedvelt márka, és lehet, hogy több emberen van, mint esetlegesen valamivel kevésbé népszerű márkák, de minden másik ismert márkából is nagyjából hasonló mennyiségben látom mások lábain, de én nem szoktam úgy különösebben megnézegetni emberek lábbelijeit a lábukon. Mellesleg az én ismerőseim körében pont nem népszerű a Nike márka.

aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen rengeteg olyan ámbár van aki nem Nike cipőt hord
aug. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
nyugodtan vegyed fel a pumát!! nekem a legtöbb ismerősömnek az van. és szerintem az jobb is mint a nike
aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerintem sosem volt Nike cipőm.

20 éve Adidast hordok, mert a sportomból kifolyólag minden Adidas termékre 50%om van.

Ha a Nike vagy Puma termékeknél lenne ez, akkor azt venném

aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1 Nike cipőt vettem életemben.
aug. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!