Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elsősorban fiúk válaszát...

Elsősorban fiúk válaszát kérem!? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Milyen az ideális nő? viselkedésre, öltözködésre, hajviselet, smink, stílus és kisugárzás érdekelne. plusz mell és comb méret:)
2010. nov. 2. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
kb. Pamela Anderson
2010. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pamela számomra undorító. Én Jessica Albára voksolnék. Ő tökéletes. Külsőleg és belsőleg is! :D
2010. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó de én tulajdonságokat szeretnék nem példát. pamela egy ócska ribanc, jessi meg szerintem nagyon vékony.
2010. nov. 2. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:

viselkedésre: vicces, tudjon lazítani, de ha olyan a helyzet akkor komoly is tudjon lenni, megértő, kedves, hűséges (ez alatt nem azt értem h neki ne is legyenek barátai, sose tartanék egy nőt "börtönben") a fontos hogy szeressen.

haj: szeretem a hosszú hajú fekete/barna hajú lányokat, de az a lényeg h jól álljon neki az a haj amilyen van

stílus: elegáns, sportos vegyítve

smink: az szép ha kiemeli a szemét, a lényeg h ne legyen túl sok smink rajta mert az már taszít, és ne olyan legyen h smink nélkül az utcára se megy le 5 percre :)

mell: hát olyan 85 körüli

comb: ne piszkafa legyen és ne is folyjon szét :D

2010. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
kerdezo,neked az egyik ribanc,a masik meg vekony. kerlek tartsd tiszteletben a velemenyunket. ha meg nem vagy ra kivancsi,ne kerdezoskodj ossze vissza. es az idealis not nem lehet leirni. az osszhang a fontos,nem a mellmeret,magassag meg comb meret meg ilyen baromsagok.
2010. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 15.03!

Lehet hogy nem lehet leírni, de ha egy nő stílusa összhangban van, és gyönyörű, az sem biztosíték arra hogy neked feltétlenül tetszik.mert nem az eseted. de jólvan, ha neked a műmell jön be, 3 tonna sminkkel és egy kis AIDS-el vagy tripperrel vegyítve akkor egészségedre!

2010. nov. 2. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:

A mell- és combméret-kérdést hülyeségnek tartom.

Most írja le valaki, hogy 90-es mell és 55-ös comb, és hogyha a lány amúgy minden másban bejön de mondjuk 93cm a melle, és 58 a combja, akkor mehet a levesbe? xD

2010. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző. neked van egy ideálod, és ha valaki nem felel meg annak tökéletesen már 'megy a levesbe'? tehát, hülyeséget mondtál.

amúgy nem tudom, lány vagyok, de kb nem érdekel hogy kinek mi jön be, nekem fontosabb az, hogy jól érezzem magam a bőrömbe/ruháimba, mintsem hogy az 'elvárásoknak' megfeleljek.

2010. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nem ugyanaz, a "centizés" akkor is hülyeség.

Amúgy elárulom, hogy én is lány vagyok, és pár évvel ezelőtt volt egy fix ideálom (mackós alkat, fekete haj, barna szem, barnás bőr...), és akkor megismertem Őt, akire még most is a legjobbként gondolok vissza... Szőkésbarna haj, átlagos testalkat, hófehér bőr, zöld szemek. És onnantól nálam ez az ideál-dolog teljesen megdőlt.

2010. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!