Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostani teleken, főleg városba...

Mostani teleken, főleg városban más is érzi így?

Figyelt kérdés
Én 25 éve nem láttam olyan telet, ahol melegebb ruha kellett volna egy farmernél. Ha persze nem kinti a programod, hanem fűtött a busz autó metró és az iroda pl.

aug. 13. 14:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én rövidgatyát nem hordok. De mindig elcsodálkozom, mikor csak azért mert naptár szerint tél van, ennek ellenére 18-20 fok, ami mostanában decemberben januárban sem ritkaság, egyesek a bundás télikabátoz, csizmát, sálat, sapkát magukra veszik. Mi a jó abban, hogy beleizzad az ember, nem értem...

Én általában egy sima vékony farmerdzsekit hordok. 90%-ban elég. Sapka, sál szerintem az elmúlt 15 évben nem volt rajtam.

Télen is biciklivel járok. 0 fokig teljesen jól elvagyok. Ez alatti reggeleken egyedül a kézfejem szokott csak fázni a menetszélben.

aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Most az utolsó választ látva kezdtem hülyén érezni magam, hogy ennyire szenilis nem lehetek, hogy nem emlékszem a 20 fokos télre. Rákerestem, nem is volt.

[link]

8-10 fokot ír maximum hőmérsékletnek. És bőven mínuszok is voltak. Én sokat vagyok szabadban, és befagy a seggem télikabátban is. Elhiszem, hogy nem mindenki ilyen fázós, de hadd ne én legyek már a furcsa ha 0 fok alatt télikabátot hordok, nem farmerdzsekit.

aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Parancsolj:

18,9 °C, Sellye, 2023.01.01

18,2 °C, Fülöpmáza, 2023.01.02

16,4 °C, Báta, 2024.01.04

20,9 °C, Gyomaendrőd, 2024.02.11

21,5 °C, Fertőrákos, 2022.02.17

22,0 °C, Kőrösszakáll, 2024.02.27

23,5 °C, Sárvár, 2019.02.28


Forrás: HungaroMet Nonprofit Zrt.


Csak néhány adat, ha gondolod a minimumhőmérsékleteket is kiekreshetem. A hivatalos mérési adatok valamennyivel talán obejektívebbek, mint hogy te mire emlékszel és mire nem.

Igazán örvendetes, hogy arrafelé keményen fagyos, havas, zimankós telek vannak, Magyarországon sajnos ez már kevésbé jellemző.

aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!