Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostani teleken, főleg városba...

Mostani teleken, főleg városban más is érzi így?

Figyelt kérdés
Én 25 éve nem láttam olyan telet, ahol melegebb ruha kellett volna egy farmernél. Ha persze nem kinti a programod, hanem fűtött a busz autó metró és az iroda pl.

aug. 13. 14:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Tavaly február 7. -15 fok volt. Szerintem az nem egy farmer gatyás időszak...

Amúgy csatlakozom a #4eshez, én is fázós vagyok. Az én téli szettjeim úgy néznek ki, hogy vastag téli bakancs, meleg zokni, harisnya (pamut, nem denes), farmer, trikó, pulcsi, kabát. Ez csak arra a 10 percre ameddig kikaparom a jég alól az autómat. Melóban meg át kell öltöznöm szóval mindegy miben megyek. Az autóban max a kabátot veszem le fűtés mellett. De nekem még ebben az időben is jéghidegek a kezeim, lábaim szóval nem biztos hogy releváns a válaszom 😅

aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Idén télen kétszer fáztam séta alatt vastagabb nadrágban, de csak azért, mert fújt a szél. Máskülönben nem öltözöm túl vastagon. 25 éve még hideg volt a tél, legalábbis felénk, de az elmúlt 10 évben sapkán kívül nem volt szükségem új teli vastag ruhára.

Párom szabadtéren dolgozott épp, nappal is mínusz volt, neki az összes ruhája kevés volt akkor, de ő fázósabb is.

aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#11, ezek szerint Zabarban laksz. Ott volt -14,6 °C a minimum hajnalban: [link]
aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem tavaly egész hideg volt, sokszor hó is esett.
aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol esett sokszor hó. Én egész télen biciklevel jártam munkába. Egyetlen alkalom volt, hogy hó esett és lett egy kis latyak, ami másnapra nyomtalanul el is tűnt.

De itt országon belül is elég szerencsétlenek vagyunk. A hegyeinkben biztos többször van hó. Azon a hétvégén fel is mentem a közeli pár száz méter magas hegyre, hogy egyáltalán lásak azon a télen havat. És ott valóban még volt.

aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"1-es te milyen zoknival hordod a bakancsodat?"


Zokni zoknival, mármint nem teljesen értem a kérdést. Sima fekete zokni. Mégis milyen lenne egy zokni? :D

aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mezei basic hosszú szárú (úgy értem nem boka) pamutzokni
aug. 14. 10:24
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

Hát az a sima zokni, igen.

aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18 én pl rühellem a mintásakat :) Főleg hogy az iroda meg meleg és papucsban vagyunk aztán egész nap
aug. 14. 10:27
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok fázós, egyesek szerint pedig normális sem :D Rövidnadrág pulcsival nekem elég volt az elmúlt néhány télen is.
aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!