Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostani teleken, főleg városba...

Mostani teleken, főleg városban más is érzi így?

Figyelt kérdés
Én 25 éve nem láttam olyan telet, ahol melegebb ruha kellett volna egy farmernél. Ha persze nem kinti a programod, hanem fűtött a busz autó metró és az iroda pl.

aug. 13. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Sok éve téli szettem farmer, ujjatlan póló, rá egy kabát és valami bakancs.

És sokszor melegem is van így.

aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1 te mennyi idős vagy? én 36/F.
aug. 13. 14:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam, 30N
aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon fázós vagyok, nekem télen vastagharisnya kell a nadrág alá, ha már kb 5 fok alá megy a hőmérséklet. Mínuszokban meg bundás bélelt csizma. De én tényleg meg tudok fagyni.
aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4 értem, de lehet sokat vagy kinn? Nem mondom én is érzem ha hideg van, de csak izzadnék, rám melegedne minden ha beburkolnám magam jobban
aug. 13. 14:52
 6/23 A kérdező kommentje:
1-es te milyen zoknival hordod a bakancsodat?
aug. 13. 14:52
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap kb 1-2 órát, ha minden várakozást és sétát összeadok.
aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es és te milyen vastag harisnyát veszel alá? Hány denes?
aug. 13. 14:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

25 éve, azaz 1999 óra? Nem tudom 2003-ban akkor te melyik országban voltál. Itt Budapesten és Pécsen is elég hideg volt akkoriban. Nagy területen volt hajnalban -25 °C alatt, hetekig, meg elég sok hó is volt. Még nappal is bőven fagyott, -10, -15 körül.

2014 vagy 15 januárjában is volt jó -15 fok, de nem ennyire tartósan. Meg voltak hideg reggelek többször is a 2010-es években.

Az utóbbi 3-4 év telei valóban nagyon enyhék, a fagy is ritka.

De -20 fokban is farmert fordtam. Nem tudom mi mást kellett volna... Valami prémes gatyát, vagy mire gondolsz? Esetleg azt a bélelt sígatyát? 2003-ban sem volt jellemző, hogy tömegek ebben lettek volna egész nap. Nem mondom, hogy a farmerban nem fáztam, de ki lehetett bírni.

aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem jössz ki a felszínre, és metrómegállótól metrómegállóig mész, akkor tényleg elég.

Nem mondom, hogy szibériai telek lennének, mert tényleg változott az éghajlat azóta, hogy gyerek voltam, de azért az idei télen is volt, amikor bizony elkelt a nagykabát. Igaz, hogy itt nincs fedett buszmegálló, és nem autóval járok a lakástól a megállóig. A buszon meg vagy van normális fűtés, vagy nincs.

De ha a régebbi telekre visszaemlékszünk, párszor volt -15 fok is, azért az nem az egy szál farmeros idő.

aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!