Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vászon cipő és farmer szoknya...

Vászon cipő és farmer szoknya viselése mennyire illő/illetlen egy temetésen?

Figyelt kérdés
Szombaton temetik az "apámat" (egy kérdésemben utaltam rá) hosszas gondolkodás után és mert anyát nem szeretném egyedül hagyni elmegyek vele. Viszont nincs sima szoknyám se olyan belebújós mokaszin cipőm se. Mivel viszont a farmer szoknyám és a cipőm is fekete színű. Van egy hozzávaló fekete blúzom és veszek fel egy harisnyanadrágot hozzá. Nem tudom, hogy ez mennyire fog megfelelni, vagy inkább vegyek nadrág kosztümöt esetleg.

júl. 31. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik ki belőle a feneked, akkor jó.
júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magas derekú szóval nem.
júl. 31. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.
júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2.

Nem felül, alul...

júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alul se látszik. Egy picit ér a térdem felé
júl. 31. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Temetésre általában az a legfontosabb, hogy tiszteletteljes és visszafogott öltözéket viseljünk. A fekete szín és a megfelelő szabásminta előnyben részesítendő. Tekintettel a helyzetre és az öltözködési lehetőségeidre, néhány javaslat:


1. **Farmer szoknya**: Ha a farmer szoknya visszafogott szabású és fekete színű, elfogadható lehet, különösen, ha más opciód nincs. A legfontosabb az, hogy tiszteletteljes és diszkrét legyen az öltözéked.


2. **Vászon cipő**: Ha a cipő fekete és egyszerű, akkor ez is megfelelő lehet. A fő szempont az, hogy ne legyen feltűnő vagy kirívó.


3. **Kiegészítők**: A fekete blúz és a harisnyanadrág jó választás, mivel ezek hozzájárulnak a tiszteletteljes megjelenéshez.


4. **Nadrágkosztüm**: Ha van lehetőséged egy fekete nadrágkosztüm viselésére, ez egy hagyományosan megfelelő választás temetésre. Ha tudsz kölcsönkérni vagy beszerezni egyet, ez lehet a legjobb opció.


Összességében a lényeg az, hogy tiszteletet fejezz ki a megjelenéseddel. Ha nincs más választásod, akkor a fekete farmer szoknya és fekete vászon cipő megfelelő lehet, különösen, ha diszkrét és visszafogott a megjelenésed. Ha úgy érzed, hogy jobban illik az alkalomhoz, és van rá lehetőséged, akkor a nadrágkosztüm választása javasolt.

aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apukám nyomására én úgy mentem pár éve, hogy fekete blúzt, kicsit térd fölé érő fekete rakott szoknyát, fekete magassarkú cipőt, és fekete harisnyanadrágot vettem föl, és a szoknya nem farmer volt. hajamat befontam. ugyan nem közvetlen rokonom volt, de Apuci azt mondta, így is el kell mennem, meg kell adjam a tiszteletet, fel kell öltöznöm rendesen.
aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!