Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar sok lányt/nőt, ha...

Miért zavar sok lányt/nőt, ha a (hagyományos) bugyi vonala átlátszik a nadrág alatt?

Figyelt kérdés
Nem a bugyi, csak a varrás vonala a fenéknél. Nekem tetszik ahogy a nadrág alatt kirajzolódik. De miért zavar sok hölgyet?

júl. 26. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Tipikus "nagyibugyi", ha látszódik. Nem sokan hordanak már olyat.
júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A testhez simulós ruhámnál nem lenne szexi. Bocsi, a tanga praktikusabb és szebb.
júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Löttyedt a hátsóm, bevág a bugyi. Nem szép látvány, bár amúgy sem hordok olyan vékony nadrágokat, amikkel ez gond lenne.
júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Diszkomfort, a fehérnemű jó esetben nem kéne látszódjon. Nem mérvadó nekik, hogy valakinek tetszik.
júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Tangat hordok
júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
tanga is átüt
júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fehérnemű normális esetben nem látszik át a ruhán semmilyen módon. Ha mégis, az ízléstelen.
júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem személy szerint nem zavar. Én van, hogy amikor elugrok a boltba, akkor is vékony leggingset veszek fel, hagyományos csipke szélű bugyival (nálam alap a csipke a bugyi szélén, anélkül meg se veszem). Had nézze, ha tetszik neki.
aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pontosan azért zavar, mert a hozzád hasonlóak bámulják.

Meg azért is, mert ízléstelen, a fehérnemű más néven alsónemű és pont az a lényege, hogy diszkréten alul maradjon.

Sajnos vannak olyan vékony ruhák, nadrágok, amik alatt még egy tanga is átlátszik. Olyat nem veszek fel.

aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sokan felvesznek inkább egy fekete tangát fehér nadrág alá. Szerintem az rosszabb.
aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!