Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mese figurás (Micimackó,...

Mese figurás (Micimackó, Eperke, Mickey egér Tom és Jerry stb) tanga 48 évesen nagyon gyerekes?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak néhány világosabb tanga bugyit, de mivel nem igazán szeretem az egyszínűséget, gondoltam feldobom. Vettem hozzájuk néhány ruhára vasalható matricát, amiket rájuk is vasaltam. Megmutattam a páromnak is. Szerinte ugyan jól áll, csinos, viszont kissé gyerekes.

júl. 23. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 20 évesen is az, de ha neked tetszik hordjad.

Rengetegen hordanak Mickey egeres ruhát is

júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

hat ez eleg boomer hozzallas a tangahoz, edesanyam jo 10 evvel idosebb nalad aztan kb semmi rosszat nem szolt hogy nekem is van par darabom fiatal fiu letemre


a micky egeres ravasalas meg hat erdekes.. miert nem vettel mas fazonu vagy mintaju darabokat, hogy ne legyenek "unalmasak"?

júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A parodnak tetszik ?
júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tud aranyos lenni, nincs ezzel semmi gond :)
júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik hord:)
aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki, hord nyugodtan
aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!