Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mese figurás (Micimackó,...

Mese figurás (Micimackó, Eperke, Mickey egér Tom és Jerry stb) tanga 48 évesen nagyon gyerekes?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak néhány világosabb tanga bugyit, de mivel nem igazán szeretem az egyszínűséget, gondoltam feldobom. Vettem hozzájuk néhány ruhára vasalható matricát, amiket rájuk is vasaltam. Megmutattam a páromnak is. Szerinte ugyan jól áll, csinos, viszont kissé gyerekes.

júl. 23. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem fogod mutogatni az utcán minden szembe jövőnek. Ha neked tetszik, hordjad. Ennyi. Nem kell túlgondolni.
júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel,ki látja!?!?
júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Maga a tanga röhejes.
júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát, férfin furán áll, de ha nem lóg ki, amikor lehajolsz, akkor úgysem látja senki.
júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Férfin tanga!? Pfujjj! A párom olyat hordana ki is dobnám.
júl. 23. 13:59
 6/16 anonim válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor viseld nyugodtan.
júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Te kidobnád a párodat ha tangát hordana de ő legyen toleráns veled mikor óvódás stílusban öltözködsz öregasszony létedre. Gratulálok.
júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Ezek gyerek filmek.


De senki nem mondta, hogy te nem lehetsz gyerekes felnőtt. Azt csinálsz amit akarsz, nem kell 30 felett mélygyászba öltözni mert vége az életednek.


Ami nekem nem tetszik, az az, amikor egy felnőtt aki kinéz 12nek és beöltözik gyereknek, és közben szexualizálja magát. Mert ezeket a tartalmakat tudjuk kik fogyasztják.


De te gondolom nem nézel ki gyereknek, és ez csak egy ruhadarab, nem? Szóval szerintem te nem ez a kategória vagy.

júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Adam Sandler is egy vicces figura, mégsem zavartatja magát, tehát akkor nyugi.
júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem értem, hogy ez mégis hogyan lehet kérdés. Maga a tanga is nevetséges kortól függetlenül. De még rávasalni gyerekmese matricákat is, az már röhejes.
júl. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!