Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fürdőnadrágként használt...

A fürdőnadrágként használt bermuda alá vesztek alsónadrágot?

Figyelt kérdés
Neked milyen van? Mit használsz fürdőnadrágként? Link.

júl. 21. 19:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Oké, elhiszem. Csak itt a többség "fecskeként" emlegeti azt a kalsszikus bugyi fazonú gatyát.
júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Régies elnevezés a fecske, a mostani elnevezése férfi úszónadrág.

Ha nagyság szerint csökkenő sorrendben akarjuk levezetni a "fürdő-shortok" és "úszónadrágok" típusait (a kettő ugyanis nem ugyanaz), akkor a fecske a legkisebb méretű úszónadrágnak felel meg.

Sok férfi úszó még annak ellenére is ezt a hagyományos Speedo fazonú úszógatyát használja, hogy már elég sokan a combközépig vagy térdig érő "speed-suit/second skin" stílusú úszóshortokat használják.

Adam Peaty például, aki ráadásul sokáig a Speedo Endurance márka arca volt.

Summa summarum, az emberiség egyre elhízottabb, és egyre kevesebben mutatnak jól egy speedo fazonú úszógatyában, és ezért egyre nagyobbak (és drágábbak) a különböző fürdő shortok, amiknek semmi köze az úszáshoz, inkább csak nyári viselet utcára, vagy a beach-re ha valaki elmegy enni valamelyik büfébe.

Ráadásul, azon zsebek is vannak, van hova tenni a pénzt, iratokat, stb.

júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Csupasz makk ***** válasza:
53%
Korábban normál Speedoban (fecskében) voltam az uszodában és a fürdõben. Az elmúlt 6-8 évben csak és kizárólag brazil tangákat hordok, amelyeknek hasonló a szabása, mint az alábbi linken: [link] Nem zavar, ha mások térdig érõ buggyos gatyában vannak és én vagyok egyedül mini tangában. Szeretek nudista strandon fürdeni, ahol még ennyi sincs rajtam, így én teljesen fesztelenül hordom a tangát. Ha lányoknak lehet, férfinek miért ne lehetne? Egyrészt szeretnék minél nagyobb testfelületen lesülni, másrészt nagyon kényelmes, nem érzem, hogy van rajtam valami.
júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sok sportoló haverom is hord férfi tangákat, és szerintem jól mutat egy szép sportos testen, szexi.

Én sajnos nem bírom hosszabb ideig elviselni, hogy a farpofáim között van a vékony pánt, úgyhogy csak ritkán veszek fel férfi tangát.

Uszodában nem borzolnám egy olyannal a kedélyeket, ott nekem a klasszikus speedo fazonú fecske éppen elég, hogy hangsúlyosabbá tegye a sportos testem.

júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!