Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A PUMP alsógatyának mi a...

A PUMP alsógatyának mi a jelentése, értelme?

Figyelt kérdés

Sok helyen főleg angol nyelvű fordumokban olvasom, hogy nagyon szeretik valamiért. Különleges azt mondják. Viszont nem magyarázzák el, ha kérdezem. Azt mondják próbáld ki. Annyit sikerült megtudni, hogy a PUMP egy stílus, típus. Olyan alsónadrágok már amelyik eredeti amiknek van egy külön odu a pénisznek, így az elkülönül a herétől. Nem tudom miért. [link] [link]


Most a PUMP jelentése, annyi hogy pumpál. Vajon mit jelenthet ez? Pumpálja a férfiasságot? Most nem az a lényeg, ha igaz amit mondanak, hogy nagynak látszódjon, hiszen arra valamit bele lehet tenni vagy beletettek volna. valami más lehet emögött? Miért kell ennek külön nevet adni?


júl. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Semmi, ez egy márka.
júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínából rendeltem hasonló alsógatyát. Nem ezt a márkát, de annál volt elöl belül ilyen zseb. Nem kifejezetten ezért vettem. Sőt, eddig nem is tudtam, hogy mire való. :O Azt hittem, csak a dupla anyag miatt ilyen, mint más alsóknál. Eszembe nem jutott, hogy oda be kellene dugni a péniszt.

De ha ez valóban arra való, nekem nem lenne túl komfortos. Minden pisálás után újra vissza kellene oda tuszkolni?! Elég körülményes lehet...

Mi az előnye hogy be van dugva egy ilyen külön zsebbe a pénisz? Én nem igazán értem. Na meg nadrág alatt ki a fene látja, hogy külön van-e csomagolva, vagy nem? Alsógatyában ritkán szoktam nyilvános helyen, mások előtt flangálni.

júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Cserébe sokkal nagyobb dudort varázsol elől és ha nincs barátnőd jobban tapadnak rád. Bár nem tudom ezen kívól még mire való
júl. 14. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... gatya, mondjuk egy vastagabb anyagú farmer, nem az a vékony rádtapadós alatt szerintem annyira az sem látszik. Vagy ha annyira ez számít, akkor akár ki is lehet tömni a kis zsebet egy zoknival, hogy mindenki lássa, mekkora van! :D

Aki csak a farkam mérete miatt tapad rám, az egyéjszakásnak jó, de barátnőnek nem nevezném. Bár ott is azonnali a labukás ha leveszed.

júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
#4 "Bár ott is azonnali a labukás ha leveszed." Ugyanúgy, mint a melltartónál.
okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!