Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki manapság az...

Szerintetek ciki manapság az a régi fazonú teljesen eltakarós bugyi?

Figyelt kérdés
mármint az a "nagymama" bugyi vagy hogy is hivják,ami az egész feneket eltakarja?
2010. okt. 31. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
"Tálalás" kérdése...
2010. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

atombugyi:)) hát szerintem nemtul dögös kortolfügg 15alatt

50fölött jo:)

2010. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem van akin jól mutat. ráadásul a filmekben is a legtöbb nőn ilyen van :)
2010. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csúnya
2010. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi alá húzod föl és hogy hány éves vagy...Az szerintem nagyon ciki, ha fehér vagy valamilyen világos gatyát húz fel valaki és az alá egy rendes bugyit, vagy még olyat is láttam, hogy fehér gatya alá piros szívecskés bugyi..:D Szóval itt sztem maradjon a tanga..Amúgy a nagymama bugyik nem tetszenek, de vannak sima bugyik is, amik nem tangák, de nem is nagymama bugyik. :D
2010. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem ciki. Nem mindegy, ki milyen fehérneműt visel? Úgy se látszik. :)
2010. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a totál hagyományos fazonú és anyagú szerintem nem néz ki jól. Kb. 10 éves korig elfogadható.


De vannak normál fazonú bugyik (nem tanga és nem is franciabugyi), amik nagyon jól néznek ki. Pl. csipkések, áttetszőek. Ezek lehetnek nagyon szexik.

2010. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyedül azokon a napokon szeretem, hogy az van rajtam, nem érzem olyankor magam semmiképp se kényelmetlenül, mert tudom, hogy nem csúszik el. aki meg ezért furán néz rám hát tehet egy szívességet.
2010. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!