Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon ciki ha a kórházba a...

Nagyon ciki ha a kórházba a régi szakadt bugyijaimat viszem be? Azokat nem sajnálnám kidobni. Eseteleg a tena hálós bugyi tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vinnék be szakadt bugyit,sőtt én ujjakat vettem és azt vittem.Egyik bugyit sem kellett ki dobnom.DM-ben vettem extra nagy betétet,akkora mint egy pelenka és puha is. Az első 2 napban tenna hálót használtam,és nekem be vált.
2009. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem gáz. Bocsi. Én a kinaiba kapható 100Ftos mama bugyikbol vittem be. jóü volt, olyó és nem sajnáltam.
2009. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én Tescoban vettem mama bugyikat 70 Ftért. Azóta is használom, abban alszom /kényelmes na.../
2009. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én vettem egyszer használatos bugyit, 5 db volt 1000 Ft körül. Lehet rá betétet tenni és nem kell a mosással sem bajlódni.
2009. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Inkább vegyél pamut bugyit: olcsóbb, kényelmesebb és ha annyira akarod kidobhatod azt is.

Azért nem úgy kell ezt a vérzést elképzelni, mintha nyaki artériát vágnának :-DDDD

2009. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szakadtat ne vigyél be! Amikor kapod az injekciót, az egész osztály látni fogja a szakadt bugyidat! Én hálósat használtam, és örültem neki, h a császáros sebemmel nem kell sikálgatnom a piszkos bugyit! Amikor bemocskolódott, kidobtam és kész!
2009. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kórházban senkit nem érdekel, hogy új bugyit viszel-e, vagy régit, de azért szakadt szerintem ne legyen. Nálunk a kutya se nézte a bugyit amúgy, mert szüléskor nincs :-) és vizitkor sem lehetett bugyi rajtunk. Legfeljebb akkor látják, ha valami miatt injekciót kapsz, vagy a varratszedésre mész. Egy ötlet: fekete bugyikat vigyél! Azon nem látszik meg a vérfolt, ha már nem tudod lecserélni pl. a varratszedés előtt!
2009. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem ne vigyél használt bugyit,mivel minden nap nyomkodni fogják a hasad,amihez fel kell húzni a hálóinget,de még sokszor a betétet is megnézik!!!

2009. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!