Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha az alsónadrág/...

Nagyon ciki, ha az alsónadrág/bugyi a nap végére barna foltos lesz?

Figyelt kérdés
Tehát kakis. Hiába törli ki az ember, estére mégis olyan lesz. Veletek is előfordul?
2009. szept. 9. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
igen ciki... nem hiába törlöd ki hanem nem jól... nemcsak lentről felfele kell hanem egy új papírral még fentről is egész mélyen:D
2009. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen...Ciki a vonalkódos gatya:D
2009. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

töröld ki jobban, kilehet azt normálisan is törölni.

hapedig ennyire nemmegy, akkor vegyél vmi jobbminőséű wc papírt, vagyilyen babáűknak való popsitölrőt, és a legvégén még azzalis töröld át

2009. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ciki. És nem is veszélytelen. Tök sok fertőzést össze lehet szedni, akár meddőséget is okozhat. Hány éves vagy, hogy még nem tanultál meg segget törölni? Ha ennyire nem megy, akkor mosd meg! Nézd a wc papírt, hogy mikor tiszta már.
2009. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha a kedves kérdésfeltevő fiú, akkor nem hinném, hogy nedvesített popsitörlővel járkálna majd a wc-re. Igen, normálisan kell kitörölni és addig tépkedni a retyópapírt, míg nem lesz azon barna csík :D
2009. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Egy darab wc-papírt bevizezel a csapnál, és a törölközés végén azzal is alaposan áttörlöd a feneked.

Egyébként ez olyanoknál szokott előfordulni, akiknek aranyere vagy hasonló végbél-problémája van, tehát nem mindíg hanyagság okozza.

2009. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Hat nagyon ciki, persze!

En probalok zuhanyzas elott elmenni wc-re, vagy nedves popsitorlot hasznalok, es kesobb ujbol zuhanyzok.

Mar millio fele popsitorlot lehet kapni, nemcsak babaknak valot. DM, Rossmann...stb. polcai roskadoznak a a nedves torloktol, szoval ebben a modern vilagban sz.ros gatyaval jarkalni igencsak igenytelenseg!

2009. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom emberek, ti hány évesek vagytok? Ciki... én adok magamra, de olykor elkerülhetetlen. Férfi vagyok, 28 éves és hogy őszinte legyek, baromira nem érdekel a dolog, mert bizony vannak helyzetek, mikor nem tudok mit tenni vele. És igen, úgy ahogy egy előttem szóló is írta, aranyér problémákkal küzködök, és nem egyszer volt már olyan, hogy hiába töröltem szárazra, de olyan csontszárazra, az izzadás és más körülményektől úgymond bepálik. Tehát én is azt szoktam csinálni, hogy ha van rá mód, hogy nedves törlőkendővel a végén megtörlöm és aztán szárazra megint papírral, mert így elkerülhető a fenti probléma. Viszont ha kirándulni vagy, ahol épp csak a pottyantós vár rád, akkor meg tűrj és hidd el, hogy nem te vagy az egyetlen... :-) Nem tudom manapság mi ez a majomkodás, hogy ciki izzadni, ciki tüsszenteni, ciki a vonalkódos gatya, stb... Minden ciki, és a végén meg addig mutálódik az emberi faj, míg a végén kifejlődik valami hipersteril üvegbúra-lény, akit ha napsütés ér, azonnal meghal. Ilyen az emberi test, így működik, kikerülni nem lehet. Meg most mi az hogy ciki? Azért hordasz alsógatyát, hogy ne más legyen olyan. Azt meg nem hiszem, hogy üzleti tárgyaláson a kivetítőn az alsógatyád-bugyid elemzik nagyítóval. Ha meg a partnered előtt is ciki, akkor gondolkozz el azon, hogy ha neadjisten lebénulsz és tolókocsiba kerülsz és összevissza szarodhugyozod magad, akkor is melletted lesz-e majd.
2009. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

18:32 Itt senki sem azokra gondolt, akiknek aranyere van, mert ilyenkor megérthető a dolog. Arról pedig senki nem beszélt, hogy "húúú, mekkora gáz a tolókocsisoknak törölgetni kell a seggét." Az megint egy teljesen más kategória. De normál esetben az embernek nem lesz sz*ros a gatyája, ha rendesen kitörli. Bocsánat, de igenis ciki a dolog, mert senki ne mászkáljon úgy, hogy kb belesz*rt a gatyájába, úgy néz ki. Nem csak azért mert gusztustalan hanem azért is, mert nem higénikus. Az orrodat is kifújod egy zsepibe ha taknyos és nem csak úgy a vakvilágba lógatod a fikát az orrodból.

Én 19 éves vagyok, de utoljára a pelenkámba hagytam barna csíkokat. Igenis megoldható, hogy ne legyen olyan, ha az ember egy picit is odafigyel rá.

2009. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

Ifa fékcsík? :D Hehe :D

Hát nem valami higiénikus, jobb, ha valaki kitörli. Ha néha-néha előfordul az még nam akkora gáz, de ha folyotn olyan, fosási tünetek nélkül, az már komoly.

2009. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!