Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha az alsónadrág/...

Nagyon ciki, ha az alsónadrág/bugyi a nap végére barna foltos lesz?

Figyelt kérdés
Tehát kakis. Hiába törli ki az ember, estére mégis olyan lesz. Veletek is előfordul?
2009. szept. 9. 18:25
1 2 3
 21/24 laszlo racz ***** válasza:
m Klönös a nök 60-70, szazaleka pisiles utan nemtörli ki a pinajat ez teny.
2016. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: max. 70 %-a azoknak, akivel dolgod volt. Ezt elhiszem.
2017. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Fujj de undorító! :(

Hát nem tudom ki hogy van vele, de én el nem viselném, ha szaros alsóneműben kéne flangálnom még akkor is ha nap vége van.

Szarás után általában mindig megmosom a fenekem és akkor sosincs ilyen. Vagy ha mindenképp nyilvános helyen kell elintéznem, akkor rendesen kitörlöm. Nem csak addig törlöm, amíg nem barna már a papír. Ez után egy kis darab papírt az ujjammal benyomok a lukba is. Elképesztő mennyiségű anyag van ott még, ami ha ott marad, elég egy ártatlan fingás és észrevétlenül az alsóban landol.

2017. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Sziasztok! Velem már fordult elő! En is gondolkodtam már a problémán azért is kerestem rá és kerültem ide. Eleve munkahelyen nincs mód zuhanyrózsás es egyéb öblítési műveletekre. Férfi vagyok és szőrös az a terület (hiaba nyírom amennyire csak hozzáférek) gondolom így valamennyi óhatatlanul szétkenődik. Azonkívűl kávézom ami ha jól tudom vízhajtó hatású ea hígabb a széklet. Kávéról nem szándékozom leszokni nem is igen tudnék max csökkentem amennyire csak tudom illetve nedves törlőkendőt használok majd. Lehet kollégák majd szívják miatta a vérem de higiénia fontosabb illetve nem akarok elsüllyedni szégyenemben ha más előtt bújok ki alsóból.
2020. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!