Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha az alsónadrág/...

Nagyon ciki, ha az alsónadrág/bugyi a nap végére barna foltos lesz?

Figyelt kérdés
Tehát kakis. Hiába törli ki az ember, estére mégis olyan lesz. Veletek is előfordul?
2009. szept. 9. 18:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nyilván én is kitörlöm teljesen, nem vagyok hülye, mégis néha olyan lesz. Arról nem beszélve. hogy pukizáskor is jöhet ki valami.
2009. szept. 13. 12:08
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Meg kell mosni sz@rás után. Ennyi a titok :) Nekem beválik. Ha meg nem otthon vagyok, és popsitörlőm sincs, akkor úgy ahogy előttem írták, zsebkendőt vagy wc papírt bevizezni, törölni, szárazra törölni, és kész! Ez nem csak azért jó mert tiszta marad a gatya/bugyi, hanem sokkal komfortosabb érzés is.
2009. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hm, érdekes, hogy mennyire le lettem pontozva... :-( Pedig nem tudom mi rosszat mondtam. 18.44-es kollégának üzenem, hogy a kérdésben is benne volt az, hogy NAP VÉGÉRE! Tehát itt szó sincs egész nap szaros alsógatyában való mászkálásról. De biztos velem van a gond, csak mert számba veszem azt is, hogy az embernek bizony nem mindig van lehetősége korrekt higiéniás felülvizsgálatot végrehajtani A-tól Z-ig, és bizony vannak helyzetek, mikor nem tudja elkerülni, hogy szaros legyen az, ami olyan égő amúgy... Ja és nem vagyok cigány, mielőtt valaki erre asszociálna :-( :-D
2009. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

10:31-es: Én a nap végére dolgot azért értelmeztem (és akármit mondasz, akkoris így gondolom) úgy, hogy egész nap, mert az ember segge ha egyszer szaros, akkor nem egyik pillanatról a másikra lesz az. Nem úgy, hogy hazaér és hopp, egyszercsak megjelenik, hanem a nap folyamán valamikor odakerül és utána egész nap úgy járkál.

És még mindíg tartom magam ahoz, hogy igenis meg lehet oldani, hogy ne legyen szaros a gatya. Mondom, nekem 19 év alatt egyszer sem lett olyan, úgyhogy velem senki nem próbálja elhitetni, hogy az ilyesmi előfordul néha, mert ha én képes vagyok odafigyelni rá, akkor bárki más is.

Egyébként nyugi, senki nem gondolta, hogy cigány lennél. És szerintem csak azért lettél leszavazva mert a te helyzeted egészen más, az aranyered miatt.

2009. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Haho, azt én sem mondtam egyetlen szóval sem, hogy egyik pillanatról a másikra kerül oda. Bár éppen ezt is mondhatnám. De szerintem az igaz, hogy a nap folyamán folyamatosan "romlik a helyzet"... Gondolom te még tanulsz, nyilván sokkal könnyebb kimenni órák között a wc-re és helyretenni magad. De hogy most megcáfoljam magam, igenis akár egyetlen pillanat alatt is odakerülhet, mert éppen olyat ettél, vagy rossz a gyomrod, stb. Szépen bepukizol (mert ugyan melyik földi halandóval ne fordult volna már elő) és akkor aztán hiába mész te a mosdóba rendbe tenni magad, a gatyád attól még olyan, amilyen. Ez vagy te. Vannak azonban olyanok is, akik már nem tanulnak, hanem dolgoznak, vagyis inkább úgy mondom, hogy olyan munkát végeznek, ahol nem lehet megjátszani azt, hogy fogod magad és kimész a wc-re. Mert pl. azt lásd be te is, hogy nem kell ahhoz becsinálni, hogy kódos legyen a gatya. Elég csak sokat pukizni, ami még akár jól is eshet és akkor, abban a pillanatban te nem érzed azt, hogy ez nyomot hagy. Pl. ha nem is szó szerint, de megnéznék egy Mekis alkalmazottat, aki egész nap ott áll a melegben, izzad az egyenruhájában, ha kell, ha nem és bizony nem sírhat minden ötödik percben, hogy elnézést Uram, de szeretnék kimenni wc-re, mert nem akarom, hogy megjelölt legyen az alsóm. Na pl. szerintem ő az egyik, aki biztosan nem megy haza szűz alsóneműben. És akkor még lehetne sorolni. Ja és egyik ilyen emberről sem állítom egy percig sem, hogy igénytelen lenne, csak éppen nincs rá lehetősége, vagy éppen nagyon korlátozottak.
2009. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen, ráéreztél, tényleg tanulok, de egy percig ne hidd, hogy van időm WC-re járogatni. 5 perces szüneteink vannak, amikbe örülök ha még becsöngetés előtt elérem a következő órát az iskola másik végébe. Örülök, ha 5 óránként eljutok WC-re, pedig nekem eléggé kicsi a hólyagom. A bél panaszaimról ne is beszéljünk (öröklötten puffadós és hamenéses vagyok).

Szóval még mindíg tartom magam ahhoz, hogy egy kis odafigyeléssel megoldható a dolog. Technika kérdése. Nekem megy, másnak is kell mennie.

2009. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát nemtom,én 18 éves vagyok,még sose lett sz*ros a bugyim,pedig se nedves törlőkendőt nem használok,se zuhanyozni nem szoktam nagywczés után...Tudni kell használni a WC-papírt,legalább 3-4-et kell törölni rajta,a lyukat is rendesen,meg mindent...
2009. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Aztaaa, tudod hogyan kell használni a vécépapírt?? :-\ Mi itt mindannyian tudjuk, ha végigolvasod, akkor láthatod, hogy egyáltalán nem erről van szó. Szerintem ez nem arról szól, hogy valaki nem törli ki. De ha többet és mást gondolsz, kérlek: TANÍTS! :-)
2009. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 ementali ***** válasza:

Nem ciki! De kellemetlen.

A nagydolog elvégzését követően a záróizomzat között maradhat széklet, ezt törölgetéssel nem lehet kivakarni, csak a lyuk környékér véresre csiszolni.

- Mindenkinek egyéni, hogy mennyi marad ezen a részen, a széklet állagától és egyéni testi adottságtól függ. -

Nagydolog elvégzését követően, a kád szélére ülve, zuhanyrózsával (langyos vízzel, alacsony nyomású permettel) kell kimosni a lyukat, a mutató és hüvelykujjal szét kell kicsit nyitni a külső izmot és megzuhanyozni a lyuk belsejét, nem kell félni, a víz nem megy be a végbélbe, ha nem nagy a víznyomás és nem egy sugárra van állítva a zuhanyrózsa.

Amennyiben nincs valamilyen betegség vagy eltérés, akkor ez megoldja.

2013. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Érdemes elolvasni, nem egyedül álló eset az ilyen. Lényegében hígabb a székleted a kelleténél, tehát keményíteni kell rajta és akkor nem lesz foltos. Mert ugye, ahogy én itt kivettem nem zárnak rendesen a végbél záróizmai és emiatt lesz foltos, büdös a fenék.


[link]

2016. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!