Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek csiniben lenni?

Szerettek csiniben lenni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem nyáron. Nyáron mindenféle kiöltözés kínszenvedés. Általában vagyok rá kíváncsi.


Én szeretek, ok nélkül is.

23/L



júl. 10. 08:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Elvagyok úgy, ha kell
Nem
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem attól függ, mit jelent a “csini”. :D télre pl vannak kötött egyberuháim, azokban imádok lenni mert nagyon kényelmesek, kollégáim szerint “csini” vagyok bennük de van olyan formális esemény ahova már nem mennék ilyenben.

Nyáron szeretem a legjobban egyébként, egy lenge egyberuha egyszerre csinos és a legpraktikusabb viselet is a hőségben.

júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, mint az 1. válaszoló :)
júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek kiöltözni!

Például itthon is párszor felveszem a szép táncruhám és zenére táncolok takarítás közben, sokkal élvezetesebb úgy és jobban megy a takarítás


Próbáltam már ilyen melegben is néhányszor, de szörnyű érzés még ventivel is:D

júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám sokszor azt mondják,hogy kivagyok öltözve.Szeretem a szép ruhákat.
júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

“Csini” … Jesszus… Kiráz a hideg ettől a szótól. 😬

Ennek ellenére szeretek harmonikusan, elegánsan öltözködni, csak ezek a jelzők számomra nem azt takarják, amit az átlag basic bitch típusú nőknek jelent.

Szeretem átgondolni, mit mivel veszek fel, sok szép kiegészítőm van, amiket bátran és nagy mennyiségben használok, de nem szoktam egészségtelen módon rágörcsölni.

Van egy külön fogasom, amire ilyenkor kiteszem a nyári ruháimat és szoknyáimat. De ettől még nem érzem úgy, hogy ki lennék öltözve, csak egyszerűen kényelmesebb, mint a farmer.

A ruhatáramban most már kizárólag jól variálható és igazi statement darabok szerepelnek. Mivel majdnem minden fekete, szinte minden illik mindenhez, így nem kell órákig agyalnom, hogy mit vegyek fel.

Extrém fázós vagyok, októbertől májusig garbóban feszítek, de ilyenkor végre kiélhetem magam.

A közhiedelemmel ellentétben az extrémitás és az eklektikusság is lehet elegáns.

júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ami csinos/szexi egy nőn, az ribis.


pont.

júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Én pont hogy nyáron vagyok csinosabb a hétköznapokban is. Szeretek szoknyákat, egyberuhákat, szép szandálokat hordani. Az év többi szakaszában meg maradok a tornacipőnél és a farmernél, mert a harisnyát viszont nem szeretem.
júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, de számomra sajnos nem mindig kényelmes a csinos viselet.


32/F

júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!