Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan trend az elmúlt...

Van olyan trend az elmúlt évekből, amit számotokra ciki bevallani, de szerettétek?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen volt Kylie Jenner 2016-os “King Kylie” stílusa.

Emberileg persze utáltam a csajt, meg a sznobságát is, de nagyon tetszett az akkori stílusa. Sok feketét hordott, modern fazonú fűzőket. A mai napig szeretem a folyékony matt rúzst sötétebb színekben. Csak az volt idegesítő, hogy akkoriban minden második korombeli így nézett ki.



máj. 31. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az indie stílust szerettem, de ezt nem ciki szerintem bevallani. Ezalatt a festményes zoknikat, pl Van Gogh napraforgós, meg a kalapokat, meg a bakancsot, ezeket értem, biztos van még ezer másfajta stílusjegye is. Amit lehet hogy cikibb az a tumblr stílus, ezek a nagyon picsagatyák, vagy mint Effie stílusa a skinsből, de lehet hogy ez se ciki. Meg emlékszem, voltak lányok akik bejöttek suliba koronával a fejükön, ami tuti valami tumblr trend lehetett. :D
máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakk pufikabát. Hülyén néz ki és még hülye hangot is ad ki, de mégis szerettem viselni, és mivel sok embernek volt, nem volt "ciki".
máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Bármikor bevallom de a szakadt fekete farmer. Tinikoromban is volt, csak akkor csináltam magamnak reszelővel :D
máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2006-2008 körül volt divat a miniszoknya alá venni térd alattig érő csipkés szélű leggingset. Imádtam, persze később már nem vettem fel.
máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakadt egyenesszárú farmer és overál
jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakad farmer,rövid pufi kabát valamilyen pasztell színben, melegítő nadrág haspólóval vagy csipkés toppal
jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kim K shapewear

Jeffree Star sminkek

Agejo gyaru ruhák

jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor betöltöttem a második X-et, volt egy kopottas motoros bőrdzsekim, amolyan James Dean-szerű, '50-es éveket idéző.(talán valóban abból az időből is származott, mert annyira viseltes volt)

Akkoriban jött divatba a bomber majd később a rikító színű pufi felsők, természetesen mindenki ezeket hordta, csak én nem akartam változtatni.

Szabályszerűen kiútáltak a legjobb haverjaim is, mondván "velünk nem jöhetsz ebben sehova".

Pár éve váratlanul összeverődött a régi társaság egy sörözős-grillezős délutánon.

Többen fátyolos szemmel fölemelegették, hogy "bakker hogy mennyire írigyeltük azt a valódi bőr motoros dzsekidet".

Na.......?🤪

jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!