Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik szerettek mezítlá...

Lányok, akik szerettek mezítláb lenni, szeretitek, ha egy fiú is mezítlábazik?

Figyelt kérdés
Persze nyilván az utcán minimum egy papucs, vagy szandál.

máj. 31. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha már mezítláb akkor full mezítláb. Jó persze nem mindenhol, de ahol én merek mezítláb mászkálni akkor ő is
máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Elég igénytelenség és veszélyes az utcai koszban mezítláb mászkálni. Kifejezetten gusztustalannak tartom ezt. Otthon oké, de utcán nem!
máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted. Nem azt mondom hogy mindenhol, de elég sok helyen lehet mezítláb nyugodtan mászkálni. Az az ember természetes állapota. A koszt meg le lehet mosni. Fűben meg nem is lesz koszos.
máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nagyrészt mezítláb vagyok, amikor csak lehet, kb. márciustól novemberig.
máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Pesten nem, de a velencei tó környékén az utcákban simán szoktam, ha nem forró az út. Amúgy imádok mezítláb lenni, ahol lehet ott úgy vagyok, ha az idő engedi
máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Végre megérkezett a heti lábfétises kérdés😀

Ajánlom a kereső használatát. Elég sok kérdés érkezett már ebben a témában, és sok új választ már nem is lehet írni.

máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bakancs es csizma fetisesférfi extra összegért keres lábbeli modell munkához nőt!!
máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem
máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!