Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában miért lett menő a...

Mostanában miért lett menő a hosszúzokni?

Figyelt kérdés

Pár éve még főként angolokon/amerikaiakon láttam inkább csak hosszúzoknikat, de manapság már itthon is.

És nem értem, hogy nyáron miért vesznek fel hosszúzoknit az emberek? Süt a nap, jó idő van, nem sültök bele? Nem baj, hogy úgy barnultok le? Papucs + hosszúzokni. Ha a szandál zokni ciki, akkor a papucs hosszúzokni miért nem az?

De edzőteremben is ugyanez. Trikó vagy top, rövidnadrág, mellé hosszúzokni. Még ha ez valami fétis lenne, hogy izzadt zoknikat árultok onlyfanson, megérteném, de egy izzasztó edzés után egy hosszúzoknit nehezebb sokkal levenni, mint egy bokazoknit, meg csak jobban beleizzadsz.



júl. 8. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 80 vagy? :)
júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11.

Te nyertél :)

júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ilyet muti
júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gungasam ***** válasza:
A fél lábszárat takaró zokni előnye, hogy védi az érzékeny , vékony, szőrtelen alsó lábszárat portól piszoktól , nyilván pamut zoknit viselek ami jól szív és nem fülled be. A lábfejem elég eres és féltem, nehogy munka közben megsérüljön, a pamut ezt is szolgálja. Tévedésből vettem már olyan nagyon rövid zoknit de azt csak itthon hordom a lakásban...Nyilvánosan nem tartom kielégítő lábvédelemnek.(70+) Elmúlt az az idő mikor mezítláb szaladgáltam a mezőn...sajnos.
júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!