Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában miért lett menő a...

Mostanában miért lett menő a hosszúzokni?

Figyelt kérdés

Pár éve még főként angolokon/amerikaiakon láttam inkább csak hosszúzoknikat, de manapság már itthon is.

És nem értem, hogy nyáron miért vesznek fel hosszúzoknit az emberek? Süt a nap, jó idő van, nem sültök bele? Nem baj, hogy úgy barnultok le? Papucs + hosszúzokni. Ha a szandál zokni ciki, akkor a papucs hosszúzokni miért nem az?

De edzőteremben is ugyanez. Trikó vagy top, rövidnadrág, mellé hosszúzokni. Még ha ez valami fétis lenne, hogy izzadt zoknikat árultok onlyfanson, megérteném, de egy izzasztó edzés után egy hosszúzoknit nehezebb sokkal levenni, mint egy bokazoknit, meg csak jobban beleizzadsz.



júl. 8. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Én mondjuk a rövid zoknit nem tudnám elképzelni magamon. Mármint ilyen boka, vagy titok zoknit. Se edzéskor, se normál öltözetnél. Mondjuk nem hordok se papucsot, se szandált. Ha strandon vagyok, akkor meg a papucshoz nem veszek fel nyilván semmilyen zoknit. Nekem kényelmetlen a rövid zokni, hogy kinn van belőle a bokám. Akit meglátok teremfocin is, hogy rövid zokni van rajta, az a gondolatom, hogy ez igen hülyén néz ki.
júl. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet már követni

Pár éve a tiniknél a titokzokni divat volt most a hosszúzokni

júl. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A divat örökösen (vissza)változik. Semmi mögöttes tartalmat nem kell keresni.
júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a divat most 😊. De nekem egy szép nylon-térdzokni jobban tetszene rajtuk,az legalább vékony is és szebb.
júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Hát azoknál a szánalmas kis kinött balettzokniknál 1000x jobb. Meglett férfiként hogy lehet olyat mégis felvenni, mint vmi balett-táncos kislány :)
júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
#5 ügyesen, boomer
júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

6.

Ne beszélj a nagyok dolgába, kisfiam.

júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 könnyen lehet, hogy idősebb vagyok mint te, apa :)
júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8.

Könnyen lehet, hogy nem.

júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is hallottam ezt az elmúlt hetekben és szerintem totál nonszensz. 29/F


35-40 fokokban az a célom hogy a bőröm minél kevesebb részét fedje valami. Mégis minek vennék fel egy zoknit ami a vádlim felét vagy 2/3-át betakarja.


És szerintem szarul is néz ki ha nem focista mezzel vagy hasonlóval van kombinálva.

júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!