Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek strandon ez a...

Szerintetek strandon ez a fürdő short ciki vagy inkább menő, vagány? Nem láttam még ilyet szerintem egyedi vagány, de mások véleménye is érdekel. Normális válaszokat adjatok köszi! :)

Figyelt kérdés
[link]

júl. 7. 15:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meglehetősen ocsmány, nem véletlenül nincs elterjedve. Ha neked tetszik, akkor hordjad, de ne várd hogy sok dicséretet kapj.
júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Ocsmány
júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
PVC gatya xD Nem tudom értelmezni...
júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik, én imádom a fényes ruhaféléket, harisnya,legging, rövid nadrág.
júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%

Ha ezt a csillogó nejlonhatást megpróbálom nem ráképzelni, akkor nincs vele különösebb baj... bár teszem hozzá, ilyen gatyában szőlőt szoktak kapálni, de felőlem belemehetsz vele a vízbe is, meg pulóverestül is.

Ja hogy ettől lett belőle fürdőgatya, hogy csillog? Hát jó, legyen. Figyelj, annyira azért nem izé, hogy ujjal mutogatva mosolyogjon mögötted bárki is. Átlagos rövidgatya, van még ilyen fazon legyártva hárommilliárd, nekem csak ez a csillogás ad némi kérdőjelet azzal kapcsolatban, hogy "tizenéves hülye haverok" kötözködnének-e veled, idősebb már nem fog ezzel foglalkozni. Szóval neked kell tudni, milyen közeg vesz körül. Ahol sok a hülyegyerek, ott embert próbáló dolog kilógni a sorból akár rossz, akár jó irányba.

júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
#5 A lycra,spandex anyagú biciklis sortok, leggingsek is fényesek, de vannak olyan forrónacik is ami direkt ilyen fényes, mivel az olyan szexisnek látszik.
júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Végülis pontosan olyan értékelések születtek eddig, mint amilyeneket vártam :D Gyerekek, vagy próbáljátok meg értelmesen csinálni ezt a két dolgot, vagy tanuljatok meg trollkodni :D A fétises kérdéseknek pedig egy másik kategóriában a helye.
júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Vagy nagyon sok az ízlésficamos itt, vagy az "indián". Azok hordanak ilyen fénylő ruhákat. Bár ahogy egyes emberek öltözködnek az utcán, nem lepődnék meg ha valóban ízlésficamról lenne szó jelen esetben
júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

#8 Ha nem tűnt fel még, a bőrünk is fényes ha nedves vagy ha napolajjal van bekenve...

Akkor most amikor strandszezon van,és sok embernek fénylik a teste azokat is izlésficamosnak nézed?

júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
#9 nem értem... hogy jön ide a bőr? Most ruhákról beszélünk, nem? Az hogy a bőröd fényes ha vizes az természetes dolog, és nem tudod megválasztani hogy fényes legyen-e vagy sem. Az, hogy egy ízléstelen latex nadrágot veszel fel, az viszont teljes mértékben a saját döntésed, és ízlésficamra utal.
júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!