Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek strandon ez a...

Szerintetek strandon ez a fürdő short ciki vagy inkább menő, vagány? Nem láttam még ilyet szerintem egyedi vagány, de mások véleménye is érdekel. Normális válaszokat adjatok köszi! :)

Figyelt kérdés
[link]

júl. 7. 15:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Férfiak között nehéz újat mutatni, mert túl szabály követőek vagyunk. és nagyon követjük hogy mi férfias és mi nem.
júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
#10 Nem tudom miért hoztad elő a latexet, de talán a fényes hatás miatt, nos vannak akik felveszik akár fellépni sztárok, vagy csak flangálni. Ennek is megvan a stílusa, szóval ami neked ízléstelen, az másoknak lehet divatos, normális.
júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
#11 Nem lenne nehéz újat mutatni,csak a ffiak igazából nem is akarnak újat,egyedit,mert hozzá szoktak, hogy nekik csak konzervatívan lehet és szabad kinézni, minden más olyan homoszexuális ha kicsit is feltűnőbb, passzosabb, színesebb outfit.
júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat akármit is írt mert nyilván mindenkinek más a véleménye.

#5 válaszoló a pulóveres részen jót nevettem. Nem attól fürdőgatya mert csillogó hanem mert belül olyan kialakítású hálós bélése van. Nyilván sok hasonló fazon van csak nem mind ilyen fénylő anyag pont ezért egyedibb. Tizenéves haverok nem kötözködnek mert annál azért idősebb korosztály között mozgok 25-30.

#7 Bocs de nem trollkodásnak szántam a kérdést és nem is fétistartalomnak.

#8 válaszoló azért mert van akinek kicsit extravagánsabb egyedi holmi esetleg megtetszik nem izlésficam. Legalább nem tömegholmi ami minden második emberen van. Nem tudom te milyen körökben mozogsz de én az említet "indiánokon" sem látok nagyon fénylő cuccokat. Ellenben átlag embereken néha igen.

#12#13 Köszi! :)

júl. 7. 19:56
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a színe. Olyan, mintha a klór kikezdett volna valami szép kék árnyalatot. Ez amúgy, passzos?
júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát ez a tengerészkék árnyalat se nem sötétkék sem világos valahol a kettő között. Nem passzos nem feszül olyan mint egy átlagos nadrág csak az anyaga különlegesebb.
júl. 7. 20:37
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb az lenne, ha felvennéd egy strandon és megállapítanád milyennek találják 😀
júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Maga szín, fazon, szerintem jó lenne, tetszene. CSak az anyagát nem értem... miért PVC? Mi az előnye? Valami könnyű, puha, gyorsan száradó poliészterből teljesen jó lenne.
júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 Még nem próbáltam ki így még nem tudom van e előnye. Első gondolatra talán hogy vízállóbb vagy csak az extra megjelenés kinézete miatt készítik ilyen anyagból. Nem is igazán pvc szerű az anyaga csak ez a fényes atású nylon szerű.
júl. 8. 16:20
 20/27 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha úgyis belemész vele a vízbe, akkor miért kellene vízállónak lennie...? Engem kicsit az anyaga miatt egy bumibugyira emlékeztet. Annak volt ilyesmi anyaga ránézésre. Amúgy tetszene. Gyerekkoromban suliban ilyesmiben tesiztünk, csak az anyaga volt más. Azóta is keresem ezt a fajta shortot, de valahogy teljesen eltűntek.
júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!