Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez gáz, vagy leszarjam mások...

Ez gáz, vagy leszarjam mások véleményét?

Figyelt kérdés
Van 10db ugyanolyan fekete nadrágom, és csak azok vannak, minden nap váltom, és hetente mosom ha összegyűlt a szennyes. Na most, szerintetek nem hiszik azt hogy ugyanabban járok mindig, vagy ha azt is hiszik, ne érdekeljen?
júl. 7. 16:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Koleszon az egyik lakótársam pont ilyen volt. Sokat cikizték érte de őt nem izgatta, mink bírtuk a búráját. Mellesleg ez csak olyak nak fog feltűnni akik mindennap látnak téged.
júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel mi van rajtad. Sokaknak valószínűleg fel sem tűnik.
júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz, aki azt hiszi, de nem kell foglalkozni vele. Én is ilyen vagyok, pont nadrágból általában legalább 2-3 darabot veszek, ha megtetszik és kényelmesnek találom. De van 6 db teljesen egyforma felsőm is. Aki megkérdezi, szívesen megmondom neki, hogy több van belőlük, és őszintén szólva, cseppet sem érdekel, hogy hiszi-e vagy sem. Mivel mindig másikat veszek fel, soha nem koszosak vagy büdösek, ha ebből nem jön rá valaki, hogy nem ugyanazt hordom, az már legyen az ő problémája.
júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok ugyanolyan felsőm meg nadragom van. Senki se kérdezett eddig semmit. Senki se figyeli meg ennyire pontosan.
júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél rá számokat vagy a hét napját, akkor más is látja miújság.
júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan ritka azért. Mármint az, hogy valakinek kb. ugyanolyan az összes ruhája. Ezt főleg a férfi ismerőseimen látom felfedezni, és most ezt nem negatívan mondom, szerintem ezzel nincs baj. Szerintem ha az ember látja, hogy máson sokszor hasonló ruha van, akkor azért valószínűleg eszébe jut az, hogy lehet hogy több darabod van abból a ruhaneműből. De ha abban is járnál minden nap, ott a mosógép, szóval simán lehet, hogy aznap kimostad, és azzal sincs probléma. Szóval érted, több dolog is lehet, ne érdekeljen mások véleménye.
júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hosszúhajú ***** válasza:
48%
tegyél rá megkülönböztető jelzéseket. pl egy márkanevet rávasalsz, egyikre ezt másikra azt. ha jó az illata és rendesen néz ki, szard le.
júl. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De minek kell kimosni egyszeri hordás után?
júl. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!