Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire érdekel titeket...

Mennyire érdekel titeket mások veleménye?

Figyelt kérdés
jan. 28. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire.


Mások szerint nem kellett volna megházasodnom. Most mégis házas vagyok.

Mások szerint soha nem keresek pénzt a vállalkozásommal. Most mégis képes termel annyit, hogy jólétben éljek.

jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb esetben nem érdekel senki véleménye, mert nem releváns. De nyilván vannak kivételek és helyzetek amikor az építő jellegű vélemény/kritika hasznos tud lenni, még akkor is, hogyha negatív. Mert abból is lehet építkezni, ha normálisan fogalmazzák meg.


De ilyen klasszikus értelemben, hogy valaki leszól, mert csinálok valamit úgy, hogy nem is ismer, vagy beszólnak vagy véleményt alkotnak a történetek teljes ismerete nélkül az engem teljesen hidegen szokott hagyni.

jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem általában érdekel. Vannak kivételek, pl. ha valakinek nem tetszik, hogy én inkább komoly vagyok és nem mosolygós, az hidegen hagy.
jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel gyakran bántak velem rosszul függetlenül attól, hogy én hogyan viselkedtem, már annyira sem érdekel, mint előtte.
jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes az egyén, akkor érdekel, ha kevésbé, akkor nem.
jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyire mert sok az okoskodó elnéző ember.
jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*lenéző
jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gimi közepéig hihetetlen mértékben függtem mások, rólam alkotott véleményétől. Azóta viszont már tudok különbséget tenni azon emberek közt, akié számít, és akié nem. Az előbbiek közé tartoznak a szüleim, unokatesóim, közelebbi barátaim, illetve pár, kicsit távolabbi barátomé is. Munkahelyen ugye a főnöké, pár kollégáé.


Tőlük eltekintve, általánosságban szólva, viszont nem érdekel az emberek véleménye.

jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kié és milyen témában
jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,kié. Egy számomra szimpatikus emberé valószínűleg érdekelne, de például a volt lerobbant drogos osztálytársamé aki degradált anno suliban, az övé nem releváns.

Tehát személytől függ.

febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!