Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek nagy/széles vagy...

Akinek nagy/széles vagy lúdtalpa van, vagy egyéb lábfej problémája van, az hogyan választ magának megfelelő, kényelmes cipőt?

Figyelt kérdés
Ti hogyan választjátok a kényelmes, megfelelő cipőt, melyik helyen veszitek? akinek lúdtalpa vagy nagy lábfeje vagy egyéb lábfájási?

jún. 26. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Férfi, Lúdtalpam van!
Férfi, Nagy/széles lábfejem van!
Férfi, magas lábboltozat van!
Nő,Lúdtalpam van!
Nő,Nagy/széles lábam van!
Nő, magas lábboltozat van!
Egyéb lábpanaszom van.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 száal nagyobb cipőt veszek és mindig teszek 1-2 talpbetétet bele.
jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Több időbe telt, mire kisakkoztam, hogy melyik nevesebb termék, ami jó számomra. Elég gáz a lábam, inkább olyan cipőt tudok hordani, aminek a belboka része nagyobb, azaz van fogása.

Nehéz ügy, de megvan már szerencsére. (F!)

jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem lányként van nagy lábam,a női méret felső határa feletti.Többnyire sportcipőt hordok,néha találok nagyobb méretű csajos cipőt,ha tetszik,megveszem,de külföldről is rendeltem már.
jún. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rieker, jana márkákat veszek
jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem lányként van elég durva lúdtalpam sajnos, lúdtalpbetét nélkül technikailag nem tudok létezni, emellett viszont keskeny a lábfejem.

Eggyel kisebb lúdtalpbetétet veszek, mint a cipőméretem, így meg tudom venni a jó méretű cipőt is, akár rendelve is.

Jelenleg egy New Balance-om van, de a Dechatlonos cipők is nagyon beváltak (főleg futó- vagy gyaloglócipők). Ezekben a kissé szar térdem sem fáj.

Emellett lovagolok is, ott ugyanazok a szempontok vannak, mint az utcai cipőknél: kényelem és beleférjen a lúdtalpbetét (Decás cipőkbe gond nélkül befér, de így, hogy a betét eggyel kisebb, szinte mindbe belefér).

júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!