Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma világban melltartó nélkül...

Ma világban melltartó nélkül a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Általában nem hordok melltartót hétköznapokban viszont mellbimbó eléggé látható. Engem abszolút nem zavar sőt úgy látom egyre több lány jár így. Lányok véleménye érdekelne hogy akár elegáns rendezvényeken is hanyagolható lehetne e a melltartó?

jún. 26. 08:49
1 2
 11/19 SZTANN ***** válasza:
0%

ELEGÁNS öltözékhez, választékos, ízléses ruhához elengedhetetlen a melltartó mindenkinek. Hétköznapi alkalomra, különösen nyáron kényelmesebb is, jobb is nélküle minden nőnek, akinek átlagos vagy kisebb melle van. De a nagyobb méretek szabadjára engedve kimondottan k..vásak, gusztustalanok, meg általában lelógnak - nekik muszáj mindig melltartót használni, csinosabb így. (Kivéve egyes szexmániás fickókat, akiket a látvány izgat.)

Ha túl vékony a felsőd, nem vagy túlméretezett, de a bimbó átlátszik az utcai ruhán, nagyon praktikus a ma már kapható "tapasz".

jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

10: Lehet, hogy nem jó a "prűd hullám" elnevezés, de az tény, hogy a 80-as években bizonyos dolgok lazábbak voltak, mint 20-30 évvel később.

Pl. tök szokványos volt, hogy a csajok csak biknialsóban voltak a Balatonnál, már akkor is volt nudizmus (sőt elterjedtebb volt, mint ma) és nem volt gond, ha egy lány vagy nő mellbimbója átsejlett a ruhán.

A te példád egyébként pont alátámasztja azt, hogy prűdebb lett bizonyos dolgokban a társadalom.

jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat hordtam életemben,40 éves vagyok.De most tényleg sokkal többen nem hordanak,mint húsz éve.Ami alá kell felveszem,meg ahova kell.Amúgy nem érdekel ki mot gondol.
jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ma már egyre többen "kacérkodnak" ezzel.

Nemrég egy belvárosi étteremben voltunk, ahol a felszolgáló lány hatalmas mellekkel, fehér blúzban szolgált fel, melltartó nélkül.

Egyértelmű volt, hogy észrevette, hogy nézzük, de szerintem pont erre ment ki a dolog.

Szemmel láthatóan tetszett neki a helyzet.

Az utcán is, és bárhol, egyre többet látni ilyet.

Beindult a cici forradalom. Állítólag nagyon rossz, nagyon kellemetlen viselet a melltartó, főleg ilyen melegben.

Az én párom úgy vannotthon, hogy fölhajtja a melleit, betesz alá egy papírzsepit, aztán vissza engedi őket.

Így nem folyik neki az izzadság.

jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha téged nem zavar, hogy mások a bimbóddal szemeznek, akkor bárhol mellőzheted a melltartót:D
jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Sok lány, nő ezt már mégcélvezi is, hogy a férfiak szemmel láthatóan bem bírnak magukkal.

Én nemis értem a meleg férfiakat.

Ha csak egyszer is a szájukba vennének egy szép női cicit, azonnal megváltozna az iddentitásuk szerintem.

A női test sokkal szebb és izgalmasabb mint a férfi, csak tudni kellene felfedezni.

jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Heteró nők: fogd mega söröm..!

jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kb. egz millió fazon, szín, anyag, díszítés, pántkialakítás, stb. közül lehet választani, mindezt 65A-tól 130H-ig.
tegnapelőtt 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17.

Inkább a csöcsöm. 😄😁😆

tegnapelőtt 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!