Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen valóban tartó melltartó...

Vera_emma kérdése:

Milyen valóban tartó melltartó opcióim lehetnek nagy mellre?

Figyelt kérdés
Eddig csak pántos melltartóim voltak, amíg nőttek, addig többnyire a piacról, mióta (hála az égnek) nem nőnek tovább, azóta a new yorkerből veszem őket. A new yorkerből mindig 85-90D veszek. Most viszont vettem két felsőt, amelyek alól kilátszik a melltartópánt. Rendeltem a H&M-ből (mivel onnan más is kellett) egy ilyen öntapadós melltartót C/D mértben (így volt megadva a méret), de ha lehajolok vagy nem teljesen egyenesen ülök, akkor elkezd körbe levállni. Most olvastam tippnek egy hasonló kérdés alatt, hogy pántnélküliből egyel kisebbet kell, viszont mivel a meztelenségérzésemen csak kicsit javít ez az öntapadós vacak, arra gondoltam, hogy bustier típúsú fűzőt vagy mídert kellene inkább vennem. Hozzám hasonló helyzetű nőtársaimtól kérdezem, hogy ilyenkor mi éri meg nekem jobban? Befizetni magam egy jobb minőségű melltartó fűzőre (15000-20000 ft között találtam olyat, amiben mernék reménykedni) vagy venni egy ugyanolyan 5000 ft-os vackot, csak egyel kisebb méretben, és beletörődni, hogy az az én méretemben semmit nem tart, és állandóan igazgatni kell? Egyébként ha fontos a válasz tekintetében: 159 cm, 68 kg, széles csípő, széles váll és mellbőség, vékonyabb derék (emiatt ami kicsit is hajlamos lecsúszni, az kb. két lépés után már a derekamon van).

jún. 21. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sem veszek olyan felsőt, amivel trükközni kell a melltartóval.
jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen paraméterekkel jó eséllyel nem jó méretet hordasz. 75F környékén kellene nézelődnöd, ami nyilván sem a piacon, sem a NewYorkerben nincs. Keress egy rendes fehérnemű üzletet, ott segítenek is a mérettel, és látni fogod hogy a jó méretet nem kell igazgatni.

Ha megvan a méret, akkor lehet kísérletezni pántnélkülivel, de azért az alapvetően nem nekünk van.

jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rakott karfiol ***** válasza:
83%
Szerintem sem jó a méret. A 85-90 a hátad mérete. Még nekem is 75-80-as (E-F) pedig hasonlóak a méreteink.
jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Tuti rossz a méret.

Az a 90es hát az kurwa nagy, én egy jó fejjel magasabb vagyok mint te, de hasonló arânyokkal és nekem van 85ös hátam, a 90 már sok.


És azért nem tart, mert nem a vállon hanem a körbe pánton kéne lennie a súlynak.


A melltartó tapacs felrakása előtt le kel mosni alatta a cicit egészségügyi alkohollal, hogy a bőr természetes olajai ne tegyenek keresztbe.

jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!