Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma világban melltartó nélkül...

Ma világban melltartó nélkül a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Általában nem hordok melltartót hétköznapokban viszont mellbimbó eléggé látható. Engem abszolút nem zavar sőt úgy látom egyre több lány jár így. Lányok véleménye érdekelne hogy akár elegáns rendezvényeken is hanyagolható lehetne e a melltartó?

jún. 26. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan már nem vagyok lány, de a 80-as években az Operába is elmentem melltartó nélkül, és nem óvodásként.
jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én sem hordok melltartót. Egyrészt a dög melegben melegít. Másrészt olyan kis mellem van, hogy sokszor nincs értelem. A bimbó nálam is átüt bizonyos felsőknél. Engem zavarna. Újabban tapaszt használok és meg van oldva. Nem látszik.
jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se hordok, mert olyan kicsik
jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
92%
Az elegáns ruhákban sokszor van elöl dupla réteg vagy szivacs, azokban még könnyebb is melltartó nélkülit találni. Amúgy én se hordok de a kiálló bimbó problémája nem érint. Ha olyan lenne max tennék rá valami tapaszt vagy ilyesmit.
jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már megszokott látvány. Pincérnő is szolgált már ki, akinek átütött.
jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

4

A tapaszt nem lehet a ruhára rakni?:D

jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5: 40 éve is megszokott látvány volt, csak aztán jött egy prűd hullám.
jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gabor49 ***** válasza:
0%
te ugy vagy lany ahogy én egyébként a fitalok körében már nem divat
jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nagy melleim vannak, mégis utálom a melltartókat. Én kimegyek az utcára is melltartó nélkül olyan felsőben, ami bővebb fazonú és a mintája miatt nem látszik a mellem. Vagy a kisruhák alá sem szoktam, ha olyan a fazonja.

Ilyen blúzokat hordok: [link]


27N

jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

#7

Nem hiszem hogy “prűd hullám”, engem anno a fél iskola csúfolt mert elég későn kezdtem melltartót hordani. És főleg a fiúk csúfoltak, akiknek állítólag “tetszik” az ilyesmi.

jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!