Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk, szerintetek ez a...

Lányok fiúk, szerintetek ez a bikini már túl k@rvás, vagy még elmegy?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 24. 11:16
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Azért azt is tegyük, hozzá, ha valaki nem modell alkat, pl. kicsit nagy feneke van, azon is jobban áll egy tanga, mint egy nagy "hagyományos" bugyi.

(lehet lesz aki megszólja, de mégis jobban megnézik a fenekét tangában, mint egy nagy bugyiban, abban semmi szépség nincs olyankor...)

jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 b1812567 ***** válasza:
100%

Vegyél fel amit szeretnél. Akinek meg nem tetszik, ne nézzen.

Mondjuk az viszont ne lepjem meg, ha az alaposan megnéz, akinek tetszik a látvány.

jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pl tuti nem vennék fel ilyet, ehhez azért kell alak is. Én se vagyok kövér, de ehhez szerintem formás, edzett test kell. Aki ezt felveszi skinny fat alkattal, annak szerintem nem áll olyan jól. De persze szexi egy jó alakon, ha az a cél, hogy bepasizz a strandon. Családi nyaralás biztos sem venném fel, a családtagjaim kiakadnának rajta, nagymamám még a sima bikinin is kialudt, hogy alig takar valamit. Pedig az ehhez képest semmi, normál bikini volt, nem egyberészes.
jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó bikini tetszik..N
jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Én nem merném fel venni de ha neked tetszik... csak számíts rá hogy sok vén pali fogja utánad a nyálát csorgatni
jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!