Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy lányok általában szégyenlősek fehérneműben de a bikini meg tök oké?

Figyelt kérdés
Mindkettő kb ugyannyit takar...
2023. júl. 12. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

mert amikor bikiniben látod őket, akkor a strandon vannak


amikor meg fehérneműben, akkor betörtél a hálószobájukba a nyitva felejtett ablakon keresztül, és ebben a helyzetben lehet kicsit szégyenlősebbek

2023. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan annyit takar ez igaz. De egy fehérnemű az másabb, az szexibb vagy intimebb. Nem ugyan az az erzes, jobban kirajzolodik minden.
2023. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Sokkal intimebb a fehérnemű.
2023. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ugyan az a kettő. Sosem voltam ilyenben szégyenlős. Sok barátunk látott már átöltözni, nem érdekel. Nem vagyok meztelen, nekem pont ugyan az mintha strandon lennék. Semmivel sem lát többet sem kevesebbet. Járunk együtt strandra is, nekem ugyan az a szitu a kettő.

Meztelenül nyílván nem látnak.

2023. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

Miért gáz, ha órán hangosan röhögsz, miközben a szünetben meg szabad?


Tisztelet a szó, amit keresel.

2023. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Ezen már én is gondolkoztam! f.
ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert azt sulykolja beléjük a társadalom, hogy a ruhaviselésük illetve a ruha-nem-viselésük által lesznek értékesek illetve értéktelenek. Egy lányba nagyon sok gátlást nevelnek bele a teste miatt (újabban a fiúkba is).
ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezt tanulják, ez van bennük már régóta.

Ilyen ez a társadalom.

De a férfiak is máshogy néznek egy bikinisre mint egy bugyis csajra.

Afrikában más a hagyomány.

Ott a nők nem takarják a mellüket, akár hogy néz is ki.

A férfiak meg felkötik egy csuhával a fütyköst és kész van.

ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!