Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma szabadtéri buliba szeretnék...

Ma szabadtéri buliba szeretnék fényes testszínű harisnyát felvenni, mennyire jó ötlet? Minisorttal,femboy vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretek fényes harisnyát felvenni,de most ugye nagyon meleg van és félek, hogy nem nézik jó szemmel a harisnyát. Vékony alkatú femin pasi vagyok, mondták már, hogy jól nézek ki fényes harisnyával is. Fíúk, lányok ti mit gondoltok?

jún. 21. 21:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sajnos a feleségem nem tolerálja...
jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
És miért nem? Ő hord? Miért engeded másnak beleszólni a saját életedbe pláne ilyen piti dologban?
jún. 23. 09:49
 23/26 anonim ***** válasza:
Sajnos ő sem hord.
jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor pláne furcsa, hogy nem tolerálja. Én nem foglalkoznék vele, ha kedvel, akkor harisnyában is kedvelni fog. Egyébként sem a harisnya számít.
jún. 23. 14:01
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

24#

Én szeretnék az arcába fingani a barátomnak.Nem értem hogy mért nem elfogadó.

Nem azért kell hogy kedveljen.Nem az számít ugysem hogy lefingom e,hanem a belső értékek.

De nem fogok foglalkozni vele,mert igy is kedvelni fog.

jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ráakadtam erre a kérdésre,de nem tudom kiállni, hogy az előttem válaszoló rendkívül bunkó és gusztustalan véleményére válaszóljak!

Amúgy neked elgurult a gyógyszer vagy kiszöktél vmi pszichiátriáról 25-ös zigen hülye??

jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!