Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma szabadtéri buliba szeretnék...

Ma szabadtéri buliba szeretnék fényes testszínű harisnyát felvenni, mennyire jó ötlet? Minisorttal,femboy vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretek fényes harisnyát felvenni,de most ugye nagyon meleg van és félek, hogy nem nézik jó szemmel a harisnyát. Vékony alkatú femin pasi vagyok, mondták már, hogy jól nézek ki fényes harisnyával is. Fíúk, lányok ti mit gondoltok?

jún. 21. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Nyugodtan ha jól esik
Szerintem ne, meleg van
Egy vékony harisnya nem fura
Pasin harisnya nem is tetszik
36 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Jó harisnya mindig jó, csak bátran.
jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Szuper lesz, ne hallgasd senkire! Rám sem.
jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy nagyon meleg van, még jól fogsz kinézni benne. Legfeljebb neked lenne kényelmetlen ha beleizzadsz. Bár egy vékonyabb harisnyába nem fogsz beleizzadni, azt simán el lehet viselni ilyenkor is, főleg éjszaka, akkor nincs is olyan meleg.
jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd mesélj
jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Felvetted végül?


Szerintem simán jó ilyen időben is.

jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen felvettem és nem volt melegem benne,-15denes harisnyákat nyáron is hordok 30 fok alatt,-sok kedves tekintetet, bókot kaptam és jót buliztunk 😊
jún. 22. 08:22
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hu.. én is imadok harisnyaba lenni. Sokat hordom ugy mint te.. a fekete a kedvencem de az utcan nem.mertem még bevállalni
jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 Nem értem miért nem mered felvenni,de ha úgy hordod mint én,-sorttal,-az már ugyan az 😃. Vagy nem értelek.
jún. 22. 10:00
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugy.. a testszinü nem olyan feltűnö.. vagy a fekete se gáz?
jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A fekete se gáz, sőt, az mindenhez jól megy.
jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!