Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az a pénz amit nagyon...

Mennyi az a pénz amit nagyon maximum cipőre szántok ?

Figyelt kérdés

jún. 18. 21:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
62%
Én se értem, hogy a mai árak mellett egy 20e Ft-os cipő miért számítana luxusnak... De legalább már tudjuk ki ez a minden választ módszeresen lepontozó 39%-os.
jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Olyan 30-40 körül.

#24 A kérdés nem arról szól, hogy mennyibe kerül egy átlag cipőm, hanem hogy nagyon max mennyit adnék cipőért. Egy minőségi, nekem kiemelkedően tetsző darabért adnék ennyit. Ettől függetlenül mostanában pl egy 7000-es Reserved cipőt hordok, mert az tetszett meg. A talpa mondjuk szar a drágábbakhoz képest, de raktam bele lúdtalpbetétet, és voilá máris nem cseszi szét a gerincemet sem.

jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni hogy 30-35-nél többet adjak ki cipőre. De ez már abszolút a tűréshatárom.

Általában 15 körül veszek cipőt.

jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!