Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az a pénz amit nagyon...

Mennyi az a pénz amit nagyon maximum cipőre szántok ?

Figyelt kérdés

jún. 18. 21:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%
Egy sima sportcipőre 10-15 ezer. Van egy rendes alkalmi cipőm az 150 ezer volt de az kiszolgálja az életemet.
jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

Normális minőségű (és még csak nem is márkás) cipő szerintem manapság nincs igazán 15-20e alatt. Még egy kínaiiért is legalább egy 10-est elkérnek. A legutóbbi cipőmet 43e-ért vettem. Kicsit húztam a szájam, de nem tudok mit tenni, ilyen árak vannak sajnos.

50e fölött nem szívesen adnék ki egy pár cipőre.

jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%
Csizmára 30-40 ezer forint. Őszi-tavaszi cipőre 22-35 ezer forint. Nyári szandálra 20-28 ezer forint. Az eddigi cipőimet ilyen áron vettem, de mindegyiket nagyon leárazva. Például pont tegnap vettem egy csizmát 65 helyett 32-ért 50 százalékkal nyári leárazáson. A minőségi cipőkről nem tudok lemondani, de a teljes árat sosem fizetném ki. A másik, hogy úgy vagyok vele, hogy inkább legyen kevesebb, de minőségibb cipőm, mint sok xar. Ezért nem is veszek minden évben cipőt és jól átgondolom, hogy mire van ténylegesen szükségem, mit fogok kihasználni, hordani.
jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Seila ***** válasza:
10%

Itt mindenki több tízezer forintos cipőben szaladgál, a fagyis kérdésnél meg siránkozva sajnáljátok az évi 600 Ft-ot egy gombócért. :D

Még a negyede sem igaz amit irtok, tisztelet a kivételnek! :P

Pontozzatok le, legalább az legyen igaz!

jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%
Seila neked mi bajod van már megint?
jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Seila ***** válasza:
10%

25


Utálom a nagyzolást...

Egyébként közöd? :P

jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%
Most durva leszek, de mennyire kell prolinak lenni, hogy pár tízezer forint egy cipőért/csizmáért (amit hosszú évekig használ az ember) nagyzolás legyen? Már megbocsáss..
jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy nem tudom mi ebben a nagyzolás. Most ha belegondolok már gyerekkoromban 20-25 ezer volt egy jobb, de még nem elérhetetlenül drága cipő. Cserébe bírta is évekig. És ez volt vagy 20 éve.
jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
Maximum 40 ezer forint, viszont akkor azt hosszù évekig használom.
jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
24ezer
jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!