Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz lenne rövidnadrágba...

Nagyon gáz lenne rövidnadrágban csúszdázni menni?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk az osztállyal aquaparkba. A combom televan 3-4 éves hegekkel. Tavaj is nagyon sokan megbámultak, belémkötöttek az osztályból. Egyáltalán nem tudtam jól érezni magam e miatt. Arra gondoltam hogy egy hosszabb rövid nadrágot vennék fel a bikini felsőhöz. Az mennyire lenne gáz? 17l

jún. 18. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szóvá teszi, Aquaparkban simán rá tudod fogni a nadrágot arra, hogy a csúszda ne dörzsölje ki a hátsó feledet.
jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
76%

Akik akkor belédkötöttek, most is beléd fognak, függetlenül a ruhàzatodtól.


Fogadd el, nincs màs lehetőség. Vàgj vissza, ha szükségesnek làtod.

jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ahogy jónak érzed! De ne hagyd, hogy ez befolyásoljon. Egyébként lehet venni csomó helyen rövidnadrág fürdőruhát, Decathlonban láttam pl legutóbb. Szerintem szörf kiegészítő lehet, de foglalmam sincs, hogy őszinte legyek:')


Majd számolj be hogy döntöttél és jó csúzdázást holnapra<3

jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Well, azt mondták úgy nézek ki mint egy fiú, de igazából nem érdekel, szomorodjanak meg:'DD Én rohadt jól éreztem magam
jún. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!