Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincs senkin rövidnadrág?

Miért nincs senkin rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Már nyári idő van, mégsem látok az utcán szinte senkit rövidgatyában. Szinte még rám néznek furcsán, hogy én miért vagyok abba? Ez mitől lehet? Nincs nekik melegük?
máj. 30. 16:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve pontosítanék, a nőkön miért nincs? A férfiak fele rövidben van, de nők közül csak rajtam, és elég kellemetlen tud lenni, hogy szinte kinéznek
máj. 30. 16:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt szinte mindenki picsagatyában jár vagy hosszú farmerban. Férfiak normális rövidben.
máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szoknyát jobban szeretem, mint a rövid nadrágot.
máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából azt se láttam senkin😅
máj. 30. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, most hogy mondod én is ezt látom, a két szélsőséget. Vagy picsanadrágnak is beillő darabok, vagy hosszú farmer, abból is sokszor ez a derékvékonyítós, fenékkiemelős darabok. Felül azért szerencsére ujjatlan felsők, de alul most tényleg ez a két véglet megy nálunk is.
máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok de már április eleje óta kb csak rövidet hordok, kivétel a hideg esős napok. Jaa közben látom női válaszokat vársz. :D

Hát én is javarészt hosszúnadrágos lányokat látok de ilyen vékonyabb anyagú nadrágokban főleg, de felül meg egy kis top sokszor szóval fura az egész.. Belepusztulnék én a hosszúnadrágba ilyen melegbe.

máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nő vagyok, térdig érő szoknyát vagy ruhát látok leginkább a környezetemben. Nadrágot, bármilyet, azt ritkábban látok.


Én azért hordok mindig szoknyát, ruhát, mert kényelmesebb számomra, mint a nadrág, télen is (meleg harisnyával). Ez az egyszerű oka, a kényelem.


Rövidnadrágban amúgy sokan nem szeretnek egész nap lenni, dolgozni, hajlongani, metrón, buszon a teleizzadt, koszos ülésekre leülni. Vagy épp nincs kedve valakinek szőrteleníteni, mert napokkal később tervezi gyantáztatni, de addig nem akarja mutogatni. Vagy a munkahelyen erős légkondizá megy, megfagyna rövidben. Vagy a vallása, meggyőződése nem engedi. Vagy úgy gondolja, hogy x évesen, anyukaként már nem "illik". Igen, ezt konkrétan így gondolják, pedig szerintem aki anyuka, az is nyugodtan hordhat rövidnadrágot, ami neki kényelmes és jól érzi magát benne, aki megszólja, az csak saját magát minősíti 😉


Rövidnadrágot sok munkahely tiltja, hőség ide, vagy oda.


Például munkavédelmi okokból (fröccsenő folyadékok stb.), vagy nem etikus, nem illik (értékesítő, recepciós, banki munkatárs, ápoló, orvos, ügyvéd stb.). Ha a munkahelyed tiltja, abban mész, amit a munkahely is elfogad, minek rövidnadrágba átöltözni meló előtt a mosdóban és utána.

máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*azt most hagyjuk, hogy sokaknál eleve kötelező átöltözni a munkában, teljesen tetőtől talpig, arra szokott lenni jobb helyeken öltöző
máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem ez még nem elég meleg a rövidnadrághoz. Napközben igen, de reggel-este nem. Fázós vagyok.
máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert férfiaknál proli, lányoknál meg qrvás és igénytelen. Lányoknak szoknya, vagy polyester nadrág (megvéd az uv sugárzástól és nem fakul), vagy lennadrág vagy palazzo, férfiaknak meg bármi ami hosszú. Csak akkor lesz meleged hosszúnadrágban, ha bő és lépés közben súrolódik, melegíti a tested.
máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!