Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincs senkin rövidnadrág?

Miért nincs senkin rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Már nyári idő van, mégsem látok az utcán szinte senkit rövidgatyában. Szinte még rám néznek furcsán, hogy én miért vagyok abba? Ez mitől lehet? Nincs nekik melegük?
máj. 30. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne proli? wtf
máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk itt most szakad az eső és nincs túl meleg. De tegnap sem volt az a kifejezett kánikula. Reggel hűvös van, délután is csak 25-26 fok. Tegnap én is gondolkoztam rajta, hogy délután rövidet vegyek-e fel, de végül is a hosszúnál maradtam. Határeset volt, nem sültem meg benne. Pedig nem vagyok az a kimondottam fázós típus.
máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én már kb. március vége óta rövidnacit hordok. Rám is furcsán néznek olykor, de nekem meg mindig melegem van. 🤷‍♀️😃
máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!