Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalabb csajok (16-25...

A mai fiatalabb csajok (16-25 körüliek) miért nem szeretnek harisnyát hordani, amikor a pasik 90%-át totál beinditják a harisnyás csajok?

Figyelt kérdés

jún. 8. 08:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
#20 nem értem miért lenne bzis az átlagos harisnya,de akár a sima nylon? Persze ez is csak felfogás kérdése.Ha kedveli némely pasi attól nem lesz bzis senki, pláne ha hordani is szereti,bejön neki akkor inkább hordják, mint ezzel traktálják az embert folyton.
jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Kényelmetlen + a többségnek nem prioritás a fétises creepek kedvére tenni (sőt…)
jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
#22 Dehogy nem, YouTube, Instagram,Tiktok tele van harisnyás magamutogató nőkkel, harisnyákat próbálgató, harisnyára kihegyezett amatőr infulencerekkel, nagyon jó üzlet és 'drog'a fétiseseknek 🤔
jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

#23

Igen, de ők a társadalom töredéke.

jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok, szinte csak harisnyát hordok. De én nagyon sok fiatal lányt látok szinten fekete vagy testszínű harisnyában a városban.
jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
63%
Hmm valóban ritkábban látok én is már fiatal csajok harisnyában de elszórva páran még hordanak fekete harisnyát farmer rövidnadrággal vagy nagy nagy ritkán szoknyával. De sajnálom én is, hogy előtérbe került a melegítőszett meg a sportcipő holott lehetne nőiesen is öltözködni mint anno a 2000 évek elején.
jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!