Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalabb csajok (16-25...

A mai fiatalabb csajok (16-25 körüliek) miért nem szeretnek harisnyát hordani, amikor a pasik 90%-át totál beinditják a harisnyás csajok?

Figyelt kérdés

jún. 8. 08:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10 Milyen alapon pedofilozol, amíg nem tudod a másik ember életkorát? Illetve Magyarországon 14 éves kortól legális a szexuális tevékenység, abban az esetben persze, ha mindkét fél akarja.

Először néz utána bizonyos szavak jelentésének, mielőtt nyilvános platformokra írsz.

jún. 8. 11:00
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#11: Te nézz utána bizonyos dolgoknak.


1. nem pedofiloztalak le. Az volt a kérdés, ha ÉN lepedofiloználak, mert a lepedofilozás ellen a kifogásod az volt, hogy az illető sikertelen a magánéletében

2. a beleegyezési korhatár ebben az esetben teljesen irreleváns, mivel az egy jogi kategória, másrészt a pedofília pubertás előtt álló gyerekek iránti szexuális vonzalmat jelent (és ugye a kamaszkor 14 éves kor előtt el szokott kezdődni)

jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hagyjuk!H.lyeségről felesleges vitatkozni.Nem ez volt az alap kérdés.Köszöntem!
jún. 8. 11:10
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

Mert pont leszarják, hogy az ilyen beteg agyú incel mire gerjed?

Kérd meg anyucit, hogy vegyen fel harisnyát, úgyis ő a szexpartnered majom.

jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem divat ,de nem is szeretik. A műszál sem egészséges, sokan viszketnek tőle. Legtöbben a fiú kedvéért sem fognak harisnyát felvenni. Az idősebbek sem vesznek fel harisnyát, nagyon kevés csajszit látni harisnyában.
jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem veszed fel te folyton ha annyira bejön?
jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy meglepő, de a nők nem azért léteznek, hogy beindítsák a férfiakat. A harisnya kényelmetlen a legtöbbek szerint (szerintem is). Innentől kezdve max akkor venném fel, ha mondjuk a segítségével lenne esélyem a fiatal Henry Cavill meghódítására. Vagy ha életem szerelme, aki már harisnya nélkül belém szeretett, megkérne hogy ugyan néha nem lenne-e kedvem hordani. Azért, hogy random faszikat szédítsek az utcán, nem. (Nagyrészt úgyis áll a farkuk mindenre ami mozog.) Aztán a végén még meg is késel valami idióta munka közben, jobb is ha inkább nem indulnak be.
jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"#7 Először is a stílus maga az ember.


Én nem érzem magam "vén sz.rnak se testileg, se korban. Esetleg te magadat.


Annyi igaz, hogy már nem iskolába járok. Általában meg azok pedofiloznak egyből, akiknek esélyük nincs a fiatalabb csajoknál vagy egyáltalán bármelyik nőnél. Köszöntem a beszélgetést!"


1) Ezzel csak a felszínes majmok takaróznak, akik a szépelgésen és az álszenteskedésen kívül mást nem tudnak felmutatni, az érveiket nem tudják hatásosan megvédeni. Akik a szép csomagolással akarják megtéveszteni a naivabb és/vagy butább hallgatóságot. A mondandó értelme a lényeg, nem a csomagolása.


2) Hogyha valakinek az apja vagy a nagybátyja lehetnél, - tinilány esetében, hogyha egy tízessel öregebb vagy nála - akkor vén sz.r vagy hozzá. Te pedig ez a kategória vagy, mert a "köszöntem" szófordulatot a kb. 40-50 éves korosztály szokta használni. Az triviális, hogy a fene nagy önérzeteddel és fene nagy perverzióddal minek érzed magad. Az önkritikát nem osztogatják sajna úgy, mint a szavazat-krumplit.


3) A beleegyezési korhatárral pont perverzek szoktak takarózni, akik azért vadásznak kislányokra, mert kihasználhatóbbak, mint egy versenyképes végzettséggel és önálló egzisztenciával rendelkező, 30+-os nő.

A beleegyezési korhatárról szóló törvény eleve annyira komolyan vehető, mint a gyerekek védelméről beszélő, pedofil simogató kormány, ami meghozta. A kormány fele ugyanilyen beteg agyú szörnyszülöttekből áll, akik egy cicisebb tizenkét évest is megb.sznának, ha tehetnék. Minél lejjebb tolják a korhatárt, annál kevesebb szexuális visszaéléssel kapcsolatos és kiskorúak ellen elkövetett bűncselekmény is van. A statisztikáknak ez rohadt jót tesz. A kiskorú körül lévő gondviselők nem szólhatnak bele, egy kellően elszánt, felnőtt kéjenc meg simán ráerőltetheti az akaratát érzelmi manipulációval egy nyolcadikos vagy gimnazista gyerekre.

Már csak azért is röhej az egész, mert külön nem költözhet valaki 18 év alatt speciális szülői vagy hatósági engedély nélkül. Jogosítványt is idősebben lehet megszerezni, mint a beleegyezési korhatár. 18 év alatt korlátozott körülmények között mehet valaki dolgozni is, egy rendes műszakhoz képest kevesebb időre. Illetve hogyha a szülei azért mentek külön, mert az egyik szülő bántalmazó, akkor a láthatás kiszabásakor jórészt nem veszik figyelembe csak 16 év felett, hogy a gyerek nem akar X hetente X órát eltölteni valakivel, aki mondjuk verte. Nem foglalhat ebben állást, nem zárhat ki egy agresszív apát vagy anyát az életéből, mert biztos csak a másik szülő hangolja ellene. Ergo más területen készpénznek veszik, hogy egy 16 év alattit belemanipulálhat valami olyanba egy felnőtt, ami nem a saját véleménye és akarata. Ahhoz nem elég érett egy 14 éves, általános iskola nyolcadikos gyerek, hogy fenntarthasson egy önálló életet, ott lakjon, ahol akar, azzal a szülővel tartsa a kapcsolatot, akivel akarja, hogy önállóan kereshessen és rendelkezhessen a megkeresett pénzzel. Vagy hogy egyáltalán ki merjék engedni kocsival a forgalomba saját felelősségre. De ahhoz elég érett, hogy mindenféle nyomoronc szexjátéka legyen! K.rva vicces és hiteles.


4) A kérdésben megjelölt korosztálysávba tartozó lány vagyok, szóval azt is szépen benézted, hogy csak azoknak van a fajtádtól instant hányingere, akik a "helyedben akarnak lenni, de nem tudnak, mert nem akkora szuperkanok, mint te". Mentálisan ép, dolgozó férfi eleve nem akar iskolás lányokat hajkurászni. Mint ahogy mentálisan ép ennyi idős lányok se állnak le valakivel, aki az apjuk vagy majdnem az apjuk lehetne; önbizalomhiány, érzelmi elhanyagoltság, kisebbrendűségi komplexus, bántalmazó szülők, anyagi kilátástalanság és társaik vannak a háttérben az ilyen eseteknél. Amivel a hozzád hasonló tetvek gátlástalanul visszaélnek, hogy legyen egy aktuális fétisükre szabott, szolgálatkész guminőjük. Épp elég barátnőm került kis híján ilyen helyzetbe.


És mielőtt elkezdesz azzal takarózni, hogy de te nem egy olyan manipulatív, elnyomó vadállat vagy, mint amit lefestettem, a kérdésed magáért beszél. Ha azon magabiztosan hisztizel, hogy VADIDEGENEK miért nem úgy öltözködnek, mint amire neked feláll, akkor el tudom képzelni, mennyiben kontrollálod és használod ki azt, akit sikerül be is hálóznod.


23L

jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

A harisnyának is vannak amúgy előnyei.

A vastag gumis, combfixeket hordó cigány asszonyoktól gyakran hallom, hogy azért szeretik, mert bele lehet csúsztatni a gumis részbe egy kisebb kést, amit belevághatnak a kérdezőhöz hasonló, begerjedt retardáltakba, ha nem értenek a szép szóból. :D Remélem, hogy egyszer incelkénk is belebotlik egy hasonló nőbe, aki móresre tanítja.

jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért 16-os mert valószínűleg nem crossdresser az illető. Nekem is tetszik de azért inkább nem veszem fel mert nem vagyok búzakalász 😀
jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!