Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalabb csajok (16-25...

A mai fiatalabb csajok (16-25 körüliek) miért nem szeretnek harisnyát hordani, amikor a pasik 90%-át totál beinditják a harisnyás csajok?

Figyelt kérdés

jún. 8. 08:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem divat.

Melegük van benne.

Nem indít be mindenkit.

Nem cél a pedofilok beindítása

jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1 Az utolsó mondatot magyarázd meg légyszíves. Nem teljesen világos. Köszönöm!
jún. 8. 09:11
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanannyira hordanak, mint régen. Furcsa, hogy a fétised ellenére nem tűnik fel.
jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Mert a nylonba bele lehet rohadni egész nap! És nem kényelmes
jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Engem pasiként taszít
jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Mert még mindig nem azzal a céllal öltöznek a lányok/nők, hogy minden random idegen begerjedjen rájuk, hanem MAGUKNAK. Kib*szott hihetetlen, tudom.


Ettől függetlenül ma is ugyanannyi lány szereti a harisnyát, mint régen.

De aki azt mondja, hogy valakinek azért kéne felvennie bármit, mert "a pasik 90%-a totál beindul tőle", az kiadós verést érdemel.

jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Az #1-es valószínűleg azért következtetett arra, hogy te egy megjelölt korosztályra nyált csorgató vén sz.r vagy, mert úgy fogalmaztál, hogy a "mai fiatal lányok". Ami arra enged következtetni, hogy nem tartozol velük egy generációba. Ide vág az is, hogy a kérdésed azt sugallja, hogy a korábbi évtizedek fiatal lányainak öltözködéséhez tudod viszonyítani a maiakét, mert arról is van tapasztalatod.
jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#7 Először is a stílus maga az ember.

Én nem érzem magam "vén sz.rnak se testileg, se korban. Esetleg te magadat.

Annyi igaz, hogy már nem iskolába járok. Általában meg azok pedofiloznak egyből, akiknek esélyük nincs a fiatalabb csajoknál vagy egyáltalán bármelyik nőnél. Köszöntem a beszélgetést!

jún. 8. 10:16
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a 90% nagyon erős túlzás. Nem mindenki fétises.
jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

"Általában meg azok pedofiloznak egyből, akiknek esélyük nincs a fiatalabb csajoknál vagy egyáltalán bármelyik nőnél."

. Teht ha én, házas emberként, lepedofilozlak, akkor az egy valid megállapítás?

jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!