Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, hordtok jó időben...

Fiúk, hordtok jó időben szandált/papucsot mezítláb jó időben? (Rövidnadrággal.)

Figyelt kérdés

jún. 4. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
74%

Én az utcák tisztasága, illetve a számomra nem tetsző választék miatt nem.


Ugyanakkor, azt nem az érettség jelének tartom, ha valaki másnak az öltözékét leszólja, legyen az akár nő vagy férfi. Más hordjon azt, amit jónak tart :)

jún. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem a papucsot, a szandálban meg izzad a talpam aztán cuppog, az utolsó bőr szandál amit hordtam megfogta a lábam, szóval a szandált is rühellem. Ha zárt cipő akkor mesh felsőrész, jól szellőzik, átfúj rajta a szél. Vagy ahol merek, full mezítláb, ahol nem, ott Skinners, bár az nem szellőzik túl jól, cserében nem böknek a kis kavicsok, faág.
jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Álkérdés :D Mellesleg mind a kettő röhejes.
jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Szinte mindig papucsban vagy szandálban vagyok, ha jó az idő. Szerencsére olyan helyen lakom, ahol tiszták az utcák, úgyhogy ez nem gond. Sokszor szoktam hosszú nadrággal is egyébként, nem csak röviddel. Csak akkor veszek zárt cipőt, ha muszáj.

24/F

jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

14.

Hosszú nadrág papuccsal :) Döntsd már el, hogy meleged van-e vagy fázol.

jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
52%

Hosszú nadrággal is hordtam külföldön (MO.-n nem mert valamiért kinéznek), itthon csak rövidnadrággal szoktam. De nem nagyapásat, hanem szép elegánsat. A Zalandóról rendeltem, ott szoktak lenni jók.


Ez van nekem konkrétan:


[link]

jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
*15-ös: bár én is csak rövidnadrággal hordok szandált, de valóban van olyan, amikor más azért hosszúnadrággal hordja, mert vannak helyek, ahol a szandál még elmegy, de rövidnadrágban megjelenni illetlenség lenne (pl. bizonyos munkahelyek).
jún. 7. 14:46
 18/24 anonim válasza:
Ja és 25/F
jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

16.

Ez borzasztó.

jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!