Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak miért jön be nektek...

Férfiak miért jön be nektek annyira a biciklis nadrág a nőkön?

Figyelt kérdés
jún. 4. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semleges. Ha valaki ebben érzi jól magát, nincs vele semmi bajom. De nem is gerjedek rá kifejezetten. Vannak ennél sokkal csinosabb női ruhadarabok.
jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem jön be.
jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Ki mondta, hogy bejön?

Se nem csinos se nem nőies. Ez kb csak a te fétised.


Amúgy nem unod még a napi biciklis nadrágos kérdéseket? Használd a keresőt és sok kérdésre választ kapsz.

jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én nem azt vettem észre, hogy nem jönne be nekik.
jún. 4. 11:32
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
#4: és ez kit érdekel? Megerősítő torzítás: azt veszel észre, amit akarsz.
jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Na, vajon miért? Nyilván azért, mert abban látják a lányok fenekét.
jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Nekem nem jön be...

Sokkal jobban szeretem az olyan diszkréten csinos megjelenést, mikor nem mutat meg semmit, de még is látod az alakjának a részleges körvonalait. Nem a feszülős ruhákra gondolok, a farmert leszámítva.

jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Megfelelő alakú helyes csajszikon kifejezetten jól mutat, szerintem pont annyit amennyit kell. Ezzel együtt a lányok többsége szerintem kényelemből hordja.


Kérdező, egyes álszent önjelölt begyepesedett erkölcscsőszök szerint közönséges. Még csak véletlenül sem azt mondja, hogy neki nem tetszik (persze, nem mindenkinek ugyanaz tetszik), hanem kinyilatkoztatja, hogy ez márpedig nem való utcára, mert súlyosan sérti a közízlést és ez szerinte általános vélemény. Nekem például igenis tetszik az, ha a lányok ebben vannak. És ha ötven férfiből csak én mondom ezt, akkor sem változtatom meg a véleményem.

jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sokkal kényelmesebb, mint egy farmer az biztos. És aki csinos jó alakja van miért ne vehetné fel?!? Az csak egy ruha. Tényleg sokan közönségesnek mondják itt. Csak nem értem miért
jún. 4. 13:07
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Egy egyszerű nadrág ami totál megmutatja a csaj seggét és lábait mitől lenne nem közönséges? Ne magasztaljuk már az egekbe. Neked bejön, te erre gerjedsz azt kész. Ettől még nem kell többet belelátni egy vacak bicós nadrágba.
jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!