Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy lányoknál...

Miért van az, hogy lányoknál nem kiöltözés egy fehér blúz, fiúknál a fehér ing igen?

Figyelt kérdés

Mikor én egy fehér ingben megyek dolgozni, mindig legalább ketten megkérdezik, hogy mi miatt vagyok kiöltözve.


Ha nő kollégám jön fehér blúzban, tőle semmi ilyesmit nem kérdeznek.


Mi lehet ennek az oka?


28/F



jún. 4. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azok a nők egyébként is csinosabban öltöznek. Vagy nem is igazi elegáns blúz volt rajtuk, hanem inkább olyan ingszerű lazább.
jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőn kevésbé feltűnő egy kis újítás mert mindennap más más stílussal jelenhet meg, férfi meg kb vagy elegáns vagy nem. Ezért könnyebben feltűnik rajta minden apróság. Ettől függetlenül valakinek túlzás egy blúz hétköznapokra, ez szerintem teljesen megszokás/hozzáállás kérdése.
jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy nőnél sokkal több a határ ruhákban
jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
(3) és kevés fiú vesz fel inget, kevesen öltöznek csinosan sajnos
jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1: Pont ez az, hogy ez a csaj egyáltalán nem a kiöltözős, hanem a random farmer, póló, tornacipős fajta, csak néha gondol egyet és fehér blúzban jön, de senki nem lepődik meg rajta.
jún. 4. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
A csaj már túl van a kérdéseken (és válaszokon) te még nem. Idő kérdése.
jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!