Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legrosszabb /...

Mi volt a legrosszabb / legröhejesebb öltözködési divat az elmúlt 20-25 évben?

Figyelt kérdés

máj. 29. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
0-24-ben baseball-sapka, 3 mérettel nagyobb ruhák.
máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, nekem egy csomó tetszik ezekről a listákról.

Szerintem a crop top, meg egyéb has mutogatós ruhák. Nagyon kevés nőnek áll jól, hiszen anatómiai okokból sokszor még a vékony nőknek sem lapos a hasa, ez meg pont kiemeli amit nem kéne. Úgyhogy akinek jól áll az persze hordja, de mivel ilyen ember alig van, indokolatlannak gondolom hogy mekkora dömping van a boltokban ebből a fazonból.

A csípőnadrág ugyanezen ok miatt nem szerencsés.

máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
5 éves kislányoknak megfelelő méretű gyerekkabátok felnőtt nőkön.
máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

A "telefosott" gatyával egyetértek. Mikor divat volt, akkor se hordtam. Nem értettem mi a jó benne, ocsmány volt, egyáltalán nem tetszett.

A többivel nekem semmi bajom.

máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Csípőnadrág, UGG csizma, halászsapka, be💩t nadrág szerintem.
máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kapásból inkább olyat tudok mondani, amit nem ilyesminek, hanem ma már meg nem értettnek mondnék. Buffalo, illetve a baggy gatya nagy skater dög lépővel, lógós pólóval, és sapival :D
máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Most nagyon sok a bajszos pasi. Szerintem szörnyű.
máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szókratész szakáll 20-30 éves pasikon.
máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én ízlésemnek:

- szilikonpántos melltartó, áttetsző szilikoncipő

- a csicsa csicsa hátán jellegű ruhák, főleg nőknél... flitter, glitter, kövecske, gyöngyöcske egy ruhán, főleg ha szöveg is van rajta csillámmal meg szívecske, Playboy nyuszi stb

ugyanitt: a mű Disney giccs esküvői ruhák habcsók aljjal, mindenféle strasszal

- a távolről bőrbetegségnek tűnő bézs alapon barna meg bordó virágos harisnyák a 2000-es évek végéről

- szandál-zokni, ill. rövidnadrág hosszú sportzoknival (idén jött újra divatba... alter srácok egy része nem ironikusan egy az egyben NDK turistának öltözik mostanában)

- csótányroppantó szandál

- suttyó poénos felsők, főleg férfiaknak (FBI - Female Body Inspector jellegű dolgok)

- plázap...a / k...ás szerelések (latex párducmintás cucc, p...asort, nagyon mélyen csípőfazonú farmer Playboy nyuszi köldökpiercinggel, melltartóméretű felső, vakolat smink, kilométeres műszempilla)

- manbun (az a típus, ahol alul fel van nyírva és a tetején van meghagyva némi kis hosszú haj a kontyhoz)

- pár éve ment a szőrmével bélelt bőrpapucs... no komment

- icipicike táska, amibe semmit nem lehet rakni

szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!