Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruházat...

Szerintetek milyen ruházat néz ki jól? Inkább zenéhez szeretnék öltözködni, a hip-hop-ot és az R\'n\'B szeretem.

Figyelt kérdés
Csumi mindenkinek, most inkább a lányokat kérdezném, Szerintetek mien ruha nézki jól?(az ojan farmer ami levan csúszva....stb)(bocs ha nem fogalmaztam túl jól)
2009. jan. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Nekem az ilyen szerkók egyáltalán nem tetszenek, főleg az a nadrág aminek az ülepe térdig ér. Förtelem! De lehet csak azért látom így, mert már kiöregedtem az ilyen dolgokból! viszont a bő póló meg a baseball sapka jobban tetszenek.

2009. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az attól függ ,hogy a lányos, csajos oldalát akarod e megfogni az öltözködésnek, vagy inkább pasisabb verziót, tehát, a laza stílust? MErt ebben a stílusban a csajok tudnak nagyon nőiesek is lenni, meg nagyon totyák is ?

2009. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fiu vok
2009. jan. 3. 21:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi! CSak azért gondoltam ,mert lányok válaszát vártad.. BOCSI!

Nekem amúgy bejön ez a stílus, mivel párom is inkább ebben a stílusban öltözködik :) ! Jól néz ki a bő gatya, meg a bő pulcsi, póló sapka. Nekem mindig is tetszett és megmondom őszintén ezek a ruhák azok amik igazán pasisak, nem a tapadós nadrág ,meg póló... azok inkább olyanok mintha egy kicsit "más" lenne a viselője. Kifejezetten az jól néz ki amiket filmekben lehet látni a fekete srácokon... Meg nem tudom ez a ruházkodás, ad a fériaknak egy magabiztos, vagány megjelenést, nekem, persze mindenkinek más az ízlése, de akinek meg nem tetszik az meg úgyse veled fog szóbaállni. MErt hiába, hogy nem a ruha teszi az ember... de egyből sokat elárul róla... HA van még kérdésed írj nyugodtan ... és bocsi h. azt hittem lány vagy....

2009. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

hát csumi...lány vagyok leszögezném. Szerintem a legjobban az intelligencia néz ki. Aki ilyet mond, hogy csumi már elvágta magát. Lecsúszott farmer? Megint nem túl sok intelligenciára utal.

Nekem nem jön be, gondolom mindenkinek más az izlése, a hozzád hasonló lányoknak gondolom ez tetszik...

2009. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a bö gatya jo de ha tul bö meg tul mélyaz ülepe akk szánalmas...és a polo detto
2009. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

na de most őszintén ha ilyen 12 éves lányoknak akarsz tetszeni jó a dolog, de ha már kicsit éretebb vagy kb 16 éves, láthatod hogy mostani divat a fiúknál is a feszülős nadrág feszülős póló, valamennyire izmos test.

ez a hiphop r'n'b dolog kiment már pár éve, de ha kötődsz ehhez akkor :


bő nadrág ; "deszkás cipő" ; fejpánt ; csuklószorító ; 2x nagyobb póló, mint ami jó rád ; rövid haj


remélem tudtam segíteni...

2009. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
MEgint én, (aki lánynak hitt) . MI AZ HOGY DIVAT??? Jajj , mindenki azt hordja , amiben jól érzi magát, én sem ezt a stílust követem , illetve nem így öltözködöm, mégis ez tetszik a legjobban a fiúkon, (23 vagyok) . Én is amiben jól érzem magam, de javarészt elegánsan . ékszerekkel. Szóval... ez a divat majom dolog meg... nem kell neki azért úgy öltözködni mert most épp ez a divat. A deszkás cipő tényleg jó :) ! De a rövid haj se feltétlen kell. Szerintem jó a hosszú haj is ,nem acsak a rockosoknak áll jól. akik azt a sítult követik. Be lehet fonni stb.
2009. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ne legyen a nadrág nagyon lecsúszva, esetleg néha villanjon ki a boxer :P nekem tetszenek az olyan bővebb fazonú (de nem nagyon lógós)nadrágok, amiken több zseb is van (pl a térdnél oldalt) mindenképp sötét színek (nadrágban), a póló pedig lehet színesebb. a csuklóra néha tekerhetsz egy egyszínű kendőt (vagy ha nagyon megtetszik, akkor mindig :) cipő legyen deszkás (szerintem) és én a baseball sapkákat nem nagyon szeretem, eltakarják a lényeget, a szemet =)

L/17

2009. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat...;)
2009. jan. 3. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!